Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
axe300    6

Twój zaczep PitonFix jest zabezpieczany długim sworzniem. Górny zaczep transportowy masz? (podeślij foto jak jest zamontowany - tak dla pewności). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 19.08.2020 o 17:08, axe300 napisał:

Twój zaczep PitonFix jest zabezpieczany długim sworzniem. Górny zaczep transportowy masz? (podeślij foto jak jest zamontowany - tak dla pewności). 

Tak, tylko brakuje u niego takiego dzyndzelka. Jak nie zapomnę to jutro zrobię fotkę.

traktorpedia

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Nie będę zakładał nowego tematu wiec napisze tu

Otóż ja mam zaczep na szynie i czy jest możliwość zamontowania dolnego zaczepu? Czy będzie przeszkadzal ten zaczep? 

U mnie to wygląda tak 

IMG_20210330_120557.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    104

Ja szukam takiego rozwiązania do 6190. Też mam na szynie podobny zaczep jak Ty i z tego co się rozgladalem to da się też kupić zaczep z zapięciem typu kula na szyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu33Pl    0
Dnia 30.03.2021 o 12:21, Misiaul napisał:

Nie będę zakładał nowego tematu wiec napisze tu

Otóż ja mam zaczep na szynie i czy jest możliwość zamontowania dolnego zaczepu? Czy będzie przeszkadzal ten zaczep? 

U mnie to wygląda tak 

IMG_20210330_120557.jpg

U mnie wygląda to tak samo i się zastanawiam czy dorabiać listwę czy piton trzeba kupować .. sporo pytań mam lecz może wasze doświadczenie bądź sposób rozwiązania macie lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
    • Przez Tomex04
      Witam mam problem mf6120  z przyciskiem przedniego napędu napęd da się załączyć przez przycisk blokady przy prędkości rozłącza lecz przycisk od 4x4 nie załącza ani nie rozlącza
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj