tomek1974

spis rolny 2020

Polecane posty

tomek1974    538

Witam macie pojęcie jak się zalogować do aplikacji  bo szukam tego na stronie spisrolny.gov.pl i nie mogę znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

nie chcialbym miec tu racji, ale wyglada to jako krok w kierunku podatku katastralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Nie musisz nie chcieć tylko masz 😀 a jak wszyscy do tego namawiają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 a czy inne grupy zawodowe to spisują? po co im to???🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

jak pod kazdym zdjeciem ze zniw kazdy pisze rekord to co sie dziwic kro z kim nie rozmawia mowi ale sypala teraz niech kazdy spisze te rekordowe plony i na nastepny sezon zyto po 350zl a pszenica po 500zl


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po tyle to teraz już prawie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

a dochód rolnikowi później wyliczą taki, że każdego będzie stać na "ośmiorniczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    202

I jak tam przeszedł już ktoś cały spis? ja wyłączyłem po tym to tym jak  kazali mi wpisywać to co dostałem list z IMIENIA I NAZWISKA A ONI KUZAJA MI TO WPISYWAĆ   koledzy tez gadali że 3/4 rzeczy pokrywa się z armir 


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804

Lepiej POczekac na rachmistrza od 1 października i dać mu zarobić - wystarczy przygotować  i podsumować swoje ha i uprawy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
Dnia 21.09.2020 o 19:29, pafnucy napisał:

a wiecie jaką ma stawkę?

20zł jeżeli spis będzie przeprowadzany telefonicznie (do odwołania obowiązuje tylko taka forma spisu) 37 zł jeżeli spis będzie terenowy. Stawki brutto od jednego spisanego gospodarstwa.

14 godzin temu, seba836 napisał:

Wiecie do którego można się spisać przez internet

Teoretycznie do 30.11. Praktycznie myślę, że jeżeli nie zrobisz tego do 31.10 to będą Ciebie "męczyć" telefonami, ewentualnie wizytą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

😀Pisałem wszystko jak na spowiedzi, czyli sami sobie odpowiedzcie, ważne, że system wszystko łyknął. Wolność osobistą straciliśmy w 1992r, nie mylić z wolnością polityczną, dla nas rolników bezużyteczną. 


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj