Mariusz207

Deutz fahr agrotron 85 błąd F4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mariusz207    1

I

Tylko to 

1597571894836-88855974.jpg

Tylko to widzę stanął i nie ruszy może elektrozawor się zacial czy coś bezpieczniki posprawdzalem i kombinuje gdzie szukac dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz207    1

Ktoś wie czy pod tą pokrywą obudową zamykaną takim drutem na zatrzask gdzie są 4 elektrozawory  ma być olej bo po otwarciu pełno oleju i jak ciagnik pracuje to leci olej to tak ma być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz207    1

Tak chodzi o ten blok zaworowy leje się z niego ciurkiem a te czujniki skrzyni i położenia pedalu sprzegla to gdzie będę bo nie wiem czyli odkrecac elektrozawory i wymieniać uszczelnienie a te śrubki co na zdjeciu to do czego co pod nimi jest to może przez to że olej tam był to ciągnik nie chciał jechać jak byś mógł mi pomóc to ogarnąć to moj nr 512922185 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz207    1

DZIEKI WIELKIE ŻE WOGOLE SIĘ ZAINTERESOWALES MOIM TEMATEM Nie wiem czy dobrze myślę czy to te kółkiem zaznaczone 10 i 16 angielskiego nie znam a tyle tego tam ze dla mnie to czarna magia mi trzeba doslownie powiedzieć tu i tu za tym kolo tego na razie odkrecam kolo zeby miec lepsze dojscie a wiesz jeszcze bo odkąd go mam to nie do końca tak jak gdyby wysprzeglał nie zgrzytał tylko ciężko było 1ke wbić czuć było jak by chciał jechać czy to tu też może być wina albo tych czujników położenia sprzęgła a jak je sprawdzić miernikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj