PatrykMakowski

łącznik centralny / cięgło

Polecane posty

daron64    1718
Napisano (edytowany)

Pewnie chodzi mu o nakrętkę do kontrowania

i-ursus-lacznik-centralny-cieglo-c360-ze-sworzniami~2.jpg

Edytowano przez daron64

Wiadomość z agroFakt.pl

plati    32

Ustawiasz łacznik i dobijasz ta blachę. Blokuje łacznik 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kotek85
      Witam,
      Czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć czy te tarcze rozsiewacza Rauch 1101 są M3??  Niestety nie jestem zorientowany i pierwszy raz z tego typu rozsiewaczem mam doczynienia. 
      Z gór dzięki za odpowiedź

• Przez rocknrollnik1
      Koledzy ,potrzebuję namiar na dobrą firmę,gdzie bym mógł naprawić lub kupić używaną turbinę do Volvo FL 7.Wiem,że to forum rolnicze,ale może jednocześnie do ciągników ktoś szuka dobrego fachowca.A może ktoś ma blisko jakieś złomowisko z ciężarówkami i chciałby się podzielić kontaktem? Proszę o pomoc w ratowaniu mojego złomka.
    • Przez kaj
      Witam, czy ktoś się orientuje lub ma bezpośrednie porównanie dwóch firm produkujących części zamienne. Chodzi mi o Molbro oraz Orginal Frank. Mam zamiar wymienić odkładnie w pługu Overum, różnica w cenie odkładni jest dość spora, bo od Franka około 380zl a od Molbro 450-550. Tylko pytanie o jakość czy są one zbliżone jakością czy jednak Molbro jest znacznie lepsze. Pozdrawiam
    • Przez Wicia06
      Witam.Jak w tytule szukam części do Talerzówki Unia Grudziądz jak ze zdjęcia bo nie wiem jak dokładnie się nazywa.Gdzie mogę kupić do niej części najlepiej woj.mazowieckie i łódzki bo jak inne województwa to już wysyłka części kurierem... Potrzebuję widelca krótkiego,potrzebuję tych podkładek,dystansów przy śrubach przy ostatnim talerzu co zakręca się już śrubę,potrzebuję śruby,mocowania do ramy tej (pół ramy) do której mocowane są widelce z talerzami no i potrzebuję tej pierwszej od od ciągnika ramy,pół ramy nie wiem jak to się nazywa do której przykręca się widelce z talerzami... Czy ktoś ma na sprzedanie lub wie gdzie w sklepie może mają albo gdzie jest jakieś składowisko złomu maszyn rolniczych??? Proszę o pomoc bo szukam w necie od miesiąca,giełda Słomczyn zaliczona 4 razy i nic nigdzie nie ma :/ 

• Przez Ist
      Cześć Wiecie może gdzie kupić talerze do talerzówki z otworem 22x22mm? Niestety nie wiem jaka firma, nie ma żadnej tabliczki

edit: talerze najprawdopodobniej 510
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj