Polecane posty

domin159    0
Cześć, przymierzam się do zmiany kombajnu. Obecnie ojciec kosi na poczciwym z056. Chcę podnieść tacie komfort pracy i rozgladam się za innym kombajnem. budżet do 60k. przyznam szczerze, że najbardziej podoba mi sie mf 27, jednak nie ma o nim zbyt wiele informacji. Szukamy kombajnu zbliżonego do bizona rekorda. zastanawiamy się również nad bizonem dynamic, jednak z nim podobno gorzej z czesciami niz do zachodnich. Co wy polecacie w tych pieniądzach i podobnym gabarycie? A może ktoś pracował, bądź pracuje na wyżej wymienionych maszynach? Pozdrawiam.

iron    897

kup sobie 524 niebieskiego na hydro

Merlinko    8

Claas Dominator 86/88/96. Z częściami do MF27 będzie tak samo jak z dynamickiem. U nas na wsi ma i są problemy. Spora część dobiera od bizona i od innych kombajnów i wozi na jakieś toczenia. A do Claasa to jednak są części.

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    897

A i tak 524 te clasy wciągnie nosem

domin159    0
iron napisał:

A i tak 524 te clasy wciągnie nosem

a jak z dostępnością czesci do tych kombajnów?

bergman31    170

Do MF 27 części należy dobierać od kombajnów Dronningborg, od modeli D7200, D7500. Z tą różnicą, że MF miał silniki Perkins a Dronningborg silniki Valmet.

domin159    0
bergman31 napisał:

Do MF 27 części należy dobierać od kombajnów Dronningborg, od modeli D7200, D7500. Z tą różnicą, że MF miał silniki Perkins a Dronningborg silniki Valmet.

Bardzo mocno zastanawiam sie nad Mf/Dronningborg a Claasem. Ciekawe czy ceny claasa idą w parze z jego parametrami czy cena wynika z popularności.

bergman31    170
1 godzinę temu, domin159 napisał:

Bardzo mocno zastanawiam sie nad Mf/Dronningborg a Claasem. Ciekawe czy ceny claasa idą w parze z jego parametrami czy cena wynika z popularności.

Jedno i drugie. Claas to taki Volkswagen.

Merlinko    8

Ja swoją 86 kupiłem za 46tys. Silnik Mercedes stół do rzepaku. Ale odrazu włożyłem w niego 4tys. Jestem zadowolony w ch..

domin159    0
iron napisał:

kup sobie 524 niebieskiego na hydro

Odnośnie dokładki to liczę sie z tym ze po zakupie może okazać się, że bedzie trzeba włożyć z 10k

iron    897

Ja bym się nie pchał w classa chyba że 108 ew.98 ale ceny za duże do tego co te kombajny mogą w polu bo 100k.za ładny egzemplarz a 524 mieści się w twoim budżecie. ja mam od 🤔 9 lat chyba 524 i nie powiem bo też dużo pracy i kasy poszło ale to raczej norma bo Tylko nowy się nie psuje 😕

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. 
      Po zniwach chciałbym kupić kombajn i rozglądam się za new holland z serii 80xx lub John deere 1075. Który z tych kombajnów byście polecali? Pracowałby na ok 100 ha, większość usługi, Classa nie chce bo pełno tego w okolicy i jakiś mi nie podchodzi ten kombajn. Proszę o podanie za i przeciw tych kombajnów oraz wypowiedzi osób mających styczność z tymi kombajnami. 
    • Przez Nismo
      Witam. Jaki kombajn polecacie na 20 ha. Heder najlepiej 3m. Cena do 40 tyś. Najlepiej z kabiną i sieczkarnią. 
    • Przez mateusz7214
      Witam, 
      chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej informacji na temat kombajnu Dronningborg d4500, jak jest z jego wydajnością, czy często się psuje, na co zwracać uwagę podczas zakupu. Czy mogli być cię porównać go do innych kombajnów. 
      Bardzo chętnie wysłucham waszych odpowiedź, ponieważ będzie to mój pierwszy kombajn. 
    • Przez klajcper
      jaki wybrać, argumenty za i przeciw 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj