News
stacho0026

Landini 7880 opinie,czy warto?

Polecane posty

stacho0026    0

Witam.zastanawiam się nad takim modelem landini 7880.Czy może ktos coś podpowie na temat takiego ciągnika czy warto w to wchodzić.np. takie ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/landini-7880-massey-ferguson-3050-i-3060-CID757-IDEFKRF.html#c9d8dcf584.

Ciągnik głównie będzie służył do kosiarki sadowniczej, opryskiwacza polowego-sadowniczego itp.

Czy szukać coś innego typu 4512,3512 albo jakiegoś fergusona?.

Szukam coś nie drogiego bez elektoniki i żeby nie był za szeroki.(na przednim napędzie mi zbytnio nie zależy).

Sadownikx2    2

Nie kupuje tego szajsu Lanidnii to się nadaje tylko do stania na wystawię bo w polu nic tym nie zrobisz.

Ghibli_100    0

Warto fajny ciągnik.silnik perkins 4 cylindry mocny i niezawodny. Skrzynia biegów zaawansowana 12 lub 24 biegi do przodu .

Ursus ma 8+2. Brak rewersu.

Wspomaganie gniazda hydrauli i podnośnik bajka.

Hydraulika wydajna i niezależna. W Ursusie musisz przełączać pod siedzeniem. 

Kabina komfort bierz model po lifcie z pomarańczowymi światłami z przodu.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemek704
      Witam!
      Zazwyczaj chyba problem polega na tym, że podnośnik nie podnosi wcale lub wolno a u mnie jest odwrotnie.
      Przepuszczał mi siłownik, zrobiłem uszczelnienie i pomogło. Mam też problem z podnoszeniem a mianowicie przy podczepianiu sprzętu jak chcę podnieść ramiona na przykład o centymetr, żebym nie wiem jak się starał delikatnie operować dźwignia to idzie raptownie podnośnik w górę przynajmniej o 5 cm, raptownie się zatrzymuje i potem muszę precyzyjnie obniżać aby coś podczepić, oddałem rozdzielacz do regeneracji, niestety to nie pomogło, rozdzielacz działa tak zero jedynkowo, albo podnosi albo nie i robi to jakoś szybko. Dla mnie tak jakby ciśnienie oleju było za wysokie. Ciągnik jest sprowadzany i szczerze to nawet nie wiem czy pompa jest od tego modelu do niego założona. Ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez dami99
      Witam, mam problem z hydraulika zewnętrzna w ciągniku Landini 6500 po podłączeniu prasy mogę unieść komorę ale nie da się jej opuścić. Czy jest jakaś dźwignia ktora się przestawia? Do czego służą te dwa pokrętła pod siedzeniem ?
    • Przez szczurek05w
      Czy na zdjęciu to będzie filtr od hydrauliki ? czy od dołu sie wyjmuje wkład 

• Przez michal_xs
      Witam, mam taki problem. Od nowości w ciągniku landini landpower (2008r) zwykła skrzynia mechaniczna, nie działa mi licznik prędkości. Tato na gwarancji sie za to nie zabrał i teraz trzeba samemu dojść. Od czego zacząć? Wymiany czujnika? Gdzie ten czujnik sie znajduje? Na skrzyni? Mam zdjęcie i myślę że to ten czujnik tylko nowy ok 400zl. Jak sprawdzić czy rzeczywiście to jest przyczyną. 

• Przez Marcino1998
      Mam problem z podnośnikiem a mianowicie po rozgrzaniu oleju ciągnik słabo podnosi na wolnych obrotach. Na większych obrotach podnosi dobrze dodam że poci się na rozdzielaczu czy to może być przyczyną ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj