kaamil12

Ustawianie kąta wtrysku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaamil12    0
Napisano (edytowany)

Jaki powinien być kąt wtrysku farmtrack 80 4wd I gdzie wkładać zegar przy pompie do ustawienia ?

20200804_130637.jpg

20200804_130626.jpg

20200804_130620.jpg

20200804_130615.jpg

Edytowano przez kaamil12

Zamontować pompę w takiej pozycji jak była zdemontowana i musi pracować . Przy montażu tej pompy nie wkłada się zegara . Fachowiec da sobie radę . 👍🆗

kaamil12    0
17 minut temu, traktorserwisolx napisał:

Zamontować pompę w takiej pozycji jak była zdemontowana i musi pracować . Przy montażu tej pompy nie wkłada się zegara . Fachowiec da sobie radę . 👍🆗

I nie ma znaczenia że była regenerowana I się nie bd zgadzać?

Wiadomość z agroFakt.pl

jaco512    85

Przy odkręcaniu pompy zaznaczyłeś sobie jej położenie na silniku i koła zębatego na rozrządzie?

kaamil12    0
14 minut temu, jaco512 napisał:

Przy odkręcaniu pompy zaznaczyłeś sobie jej położenie na silniku i koła zębatego na rozrządzie?

Na kole jest znak A koło do pompy na Maxa tak jak na zdj

20200716_151438.jpg

kaamil12    0
Dnia 21.08.2020 o 21:41, maarianek88 napisał:

Witam. 

Jaki to silnik, perkins? Podaj numery z pompy. 

Pompa została ustawiona na zero 

Czyli ustawiony gmp rozrząd na znaki pompa na blokadę ,koło od pompy do znaku koła pośredniego I tak ma to podobno działać  choć jeszcze ciągnik nie został uruchomiony bo brak czasu na dokończenie składania I dodam że po regeneracji  nie pasuje koło  na stare ślady na fasolkach aczkolwiek już tam było grzebane 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam2940
      Mam Farmtraca 555DT i jestem ciekaw czy ja mam tylko pecha czy te traktory troche sie psują. Stan licznika 330MTG, traktor jest z marca br.

1. wymiana pompy wtryskowej ponieważ ciągnik jak był zimny chodził ładnie a jak sie rozgrzał to robił się głośniejszy - nie pomogło. Pompa fabrycznie uszkodzona. Ciągnik nie zbiera sie na obroty
      2. Druga wymiana pompy. Ciągnik ładnie pracuje ale dalej zmienia głos.
      3. kierownica ciężko się kreci. Wymiana pompy wspomagania. Nie pomogło. Źle przykręcony orbutrol. podkładki załatwiły sprawę.
      4. Pękła guma koło drążka od hamulca. Wylał się olej. Awaria osunięta bez problemu.
      5. Odpadło koło pasowe z silnika. Ścięło śruby. Na szczęście udało się wykręcić. Awaria usunięta.
      6. Obrotościomierz.
      7. Ciekną szybko złączki hydrauliczne
      8 Siedzenie skrzypi jak szalone... Pomimo dwukrotnego smarowania przez mechanika
      9 No i jeszcze się drzwi zacięły...

Jak na nowy traktor to wydaje się trochę dużo tego... Serwis też pozostawia sporo do życzenia ze swoją opieszałością.

W codziennie pracy ciągnik sprawuje sie super.
    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez witch
      Witam kolega ma problem byłem przy tym iż , włacza napęd na ścierni puszcza talerzówkę rusza ujedzie kilka metrów to strasznie puka trzeszczy to niemiłosiernie, wyłacza naped jest wszystko ok, tak jakby dostaje oporu i go rozłacza załacza, na drodze jest wszystko ok jak  ujedzie kawałek na właczonym napędzie,  W drugim farmtracu 675 dt przepieliśmy talerzówkę ujechał kawałek dojechał do poprzeczniaka chciałem dźwignąć podnośnik zero reakcji linki wajchy wszystko jest ok proszę o pomoc 2 ciągniki się zesrały 

?
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Szymon1994
      Nie podnosi się z tyłu rama tylko przy dużych obrotach się podniesie i po chwili opadnie co jest przyczyną? 
      Gdzie znajduje się pompa ktura podnosi? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj