News
swietokrzyskie

Holowanie kombajnu na wyłaczonym silniku

Polecane posty

witam ,

chciałem zapytać czy jest mozliwość aby na wyłłączonym silniku kombajnu skręcić kołami aby holować kombajn ?

Farpro    0

Witam myślę że możesz tylko skręcaj jadąc w miejscu gorzej skręcić . 

kibix    35

Jak masz hydrostat to biegi na luz i wio. Stojąc jest bardzo ciężko skręcić. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez artur04c
      Witam, Powstał u mnie taki problem, że na nagrzanym oleju podnośnik z tyłu nie chce opaść do końca, opada tylko 20% i stoi, akurat miałem talerzówkę ciąganą to jedyne pozostało mi stanąć na ramionach, ale podnosić chciał na 100%, a opuszczał jedynie do 80%, po jakis 10 minutach miałem ciągle ustawione, żeby opuszczał i ramiona po czasie się opuściły. Czyżby była potrzeba kalibracji ? Czy jakiś inny problem ?
      ps. z błotnika czy z wewnątrz kabiny reaguje tak samo, a trójkąt nie mruga na czerwono. 
    • Przez DamianJdrzejewski
      witam pacjent to renault atles935  z 2001 roku problem polega na tym ze jak się rozgrzeje to wylacza biegi i na słupku pojawia je NP  w prawym dolnym rogu wyswietla tylko PL a nie pokazuje żadnego błędu. Może ktoś juz cos takiego przerabiał i wie co może być przyczyną tego? Dodam jeszcze że żadna kontrolka od cisnienia skrzyni sie nie zapala. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Fugeo
      Wymieniałem w swoim claasie ares 657 dwa akumulatory hydrogazowe odpowiadające za amortyzację przedniej osi, gdyż strzeliły w nich membrany i przez zaworek po odkręceniu nakrętki na imbus wyciekł olej.
      Czy po takiej wymianie należy skalibrować przednią oś? Był wymieniony też jeden czujnik na przedniej osi.
      Da się to zrobić bez wizyty w serwisie?
    • Przez kamcioxxxx
      witam posiadam clasa arina 640 i mam taki problem z hamulcami ze jak wcisnę hamulec w ciagniku to wtedy powietrze z tyłu leci a jak nie naciskam to wtedy nie leci i w ten sposób przyczepa zaciąga hamulce odwrotnie dodam ze traktor jest sprowadzany z angli da sie jakos to zmienic ?

• Przez arweix
      Witam Panowie czy któryś z was może podpowiedzieć dlaczego Claas dominator 88sl nie czyści doczyścić dobrze zboża. Jakiej regulacji użyć żeby było lepiej ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj