Ares710rz

Renault Ares 710 nie wchodzi na obroty

Polecane posty

Ares710rz    4

Witam proszę o poradę a zarazem o pomoc dziś renault nagle zszedł z obrotów nie można wbic więcej jak 1200 1100 obrotów na wolnym ma zaledwie 620 słychać jak strasznie nierówno pracuje filtry paliwa nowe układ czyszczony dodam że po zgaszeniu i odczekaniu chwilę jest ok lecz po przejechaniu paru nastu metrów problem wraca stało się to nagle dodam że renault z 97 r wszystkie filtry i oleje zmieniane poziom płynów właściwy słychać jak by coś waliło trudno to określić 

Ares710rz    4
4 godziny temu, ArturGrzybowski napisał:

jak masz filtry paliwowe przykręcane do takiej podstawy to sprawdz w niej wszystkie kanały paliwowe. bo może być zatkany.

Filtr mam przykręcany od dołu a od góry jest też taka nakrętka 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Prośba o pomoc odnośnie diagnozy awarii. Renault Ares550RZ. Włącza się buzer (kontrolka stop + kontrolka niskiego ciśnienia oleju hydrauliki). Hydraulika całkowicie odłączona, odcięta całkowicie jazda. Na początku po zgaszeniu i ponownym odpaleniu hydraulika łapała i można było ruszyć najlepiej na niskim polowym biegu. Teraz buzer piszczy przez cały czas. W ciągniku było mało oleju w hydraulice, poniżej stanu. Gdzie teraz szukać przyczyny?  Pompa raczej nie bo jak buzer gasł to hydraulika wstawała do działania. Czy to może być tłumik drgań? Jak po kolei zabrać się do wyjęcia tłumika? Co trzeba rozpiąć do rozpołowienia Aresa? może ktoś już to przerabiał i podpowie? 
    • Przez RadekWro
      witam , podczas pracy aresem 630 rx wałek wom zatrzymał się, na pulpicie napis STOP , brzęczyk oraz kontrolka ciśnienia na skrzyni. Silnik odpala , poza tym ciągnik nie jedzie, nie ma wspomagania,nie działa wom ani podnośnik. Czy przyczyną jest pompa hydrauliczna? Dziękuję z góry za pomoc
    • Przez KACPER2017
      Witam zamierzam kupić RENAULT ERGOS 100KM traktor wczesniej pracował w firmie komunalnej skrzynia automat z rewersem
      moje pytanie do użytkowników tych traktorów jakie są wasze opinie 
    • Przez patalanek86
      Witam. Koledzy forumowicze mam problem z ehr w moim aresie 620RZ. Problem polega na tym że gaśnie mi cały panel sterowania i nie mogę nic zrobić. Może źle to ująłem. On nie gaśnie tylko przy uruchamianiu ciągnika w ogóle się nie włącza. Działa tylko jego podświetlenie. Dziwne jest to że jak tak odpalam i gaszę ciągnik kilkanaście razy a czasem nawet i więcej to w końcu zaskoczy i wszystko działa tylko miga czerwona kontrolka ale z tego co się orientowałem znaczy to "zwarcie na elektro zaworach" ale jak zaskoczy to wszystko mi działa ale tylko do zgaszenia ciągnika i znów głucho. Macie jakieś pomysły? Proszę was pomóżcie. Dodam że to TCE10. A może ktoś z was posiada schemat kabli tej kostki którą się wpina do panelu sterowania to bardzo bym był wdzięczny.
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam posiadam renault 103.14i chcialbym zalozyc mu kola uprawowe.moje pytanie jaki rozmiar zeby zgrywal sie tyl z przodem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj