News
Ares710rz

Renault Ares 710 nie wchodzi na obroty

Polecane posty

Ares710rz    0

Witam proszę o poradę a zarazem o pomoc dziś renault nagle zszedł z obrotów nie można wbic więcej jak 1200 1100 obrotów na wolnym ma zaledwie 620 słychać jak strasznie nierówno pracuje filtry paliwa nowe układ czyszczony dodam że po zgaszeniu i odczekaniu chwilę jest ok lecz po przejechaniu paru nastu metrów problem wraca stało się to nagle dodam że renault z 97 r wszystkie filtry i oleje zmieniane poziom płynów właściwy słychać jak by coś waliło trudno to określić 

Ares710rz    0
4 godziny temu, ArturGrzybowski napisał:

jak masz filtry paliwowe przykręcane do takiej podstawy to sprawdz w niej wszystkie kanały paliwowe. bo może być zatkany.

Filtr mam przykręcany od dołu a od góry jest też taka nakrętka 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzeskw75
      Witam, czy to normalne że po dłuższej pracy z agregatem talerzowym w tych temperaturach wolniej podnosi? I czy to normalne że po kilku godzinach pracy bardziej słychać przepływ oleju?
    • Przez DamianJdrzejewski
      Witam czy posiada ktoś na odsprzedanie książkę serwisowa  do renault atles? Głównie chodzi o skrzynie i rozmieszczenie elektrozaworów sprzęgieł itd. Chyba ze wie ktoś może ktory elektrozawor lub cewka jest od sprzegła M w tym atlesie 
    • Przez jagiellmen
      witam wszystkich. rozebrałem silnik od moejej renówki;p
      silnik mam tam perkinsa 4-cylindrowy.
      odkreciłem miske olejową i nastepnie odkręciłem pompę oleju i nie zauważyłem ze tam cos jeszcze jest.
      razem z pompa są takie dwa koła i sa one jak by takimi przeciw wagami.
      prosze o pomoc;p
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez johenek
      Witam

Mam parę pytań dotyczący tego silnika:
      1.Z jakim momentem powinna być dociągana głowica( na forum wyczytałem że z siłą od 200 od 210Nm, ale nie jestem pewien czy nie za duża)
      2. Z jakim momentem powinny być dokręcane stopy korbowodów
      3. Jaki luz zaworowy należy ustawić
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj