News
vailus

Zgrabiarka Gwiazdowa bardzo lata podczas transportu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vailus    3
Witam. Mam problem podczas transportu z zgrabiarka Gwiazdowa 5 karuzelowa. Jest złożona do pozycji transportowej na tylnej dźwigni i dyszlu, i właściwie jedzie równo za ciągnikiem, ale czasem ma odchyly i potrafi zacząć "latać" po drodze tak około 1m w lewo. Wiadomo że jakieś luzy są w tej maszynie na sworzniach zaczepu itd, ale czy wyeliminowanie ich w pełni rozwiąże ten problem? Czy może problem leży gdzieś indziej?

pafnucy    321

no trochę ten typ tak ma. no ale masz ten drążek poprzeczny więc pobaw się i ustaw zbieżność. tam sporo gwintu.

Partyzant85    816

Nie każdy tym miał drążek poprzeczny.

Polikwiduj luzy na sworzniach zwrotnicy. Tam chyba są tulejki jakieś. Znajomy przerobił na piasty+koła od malucha i mu fajnie to się prowadzi po asfalcie a i na łące gruby wałek nie ściąga słoneczka.

<GWIAZDOR z AF>  :D

Wiadomość z agroFakt.pl

vailus    3

Drążek jest, ale bez regulacji gwintu. Fakt faktem, sama zgrabiarka została zakupiona kilka lat temu po cenie złomu więc ktoś mógł cudować z tym drążkiem. Do samego grabienia nie mam zastrzeżeń

pafnucy    321

nie wiedziałem. gdzie mocowany dyszel? tak jak w większych?

vailus    3

Też mam tak dyszel, drążkiem do drugiego koła z przodu, a na tylnym na pozycję transportowa daje

MF675ursus    701
Napisano (edytowany)

Zlikwiduj luzy gdzie się da- na sworzniach zaczepu, na tym drążku i na tylnym kółku- pomoże. Inna rzecz, że przy ponad 15-20 km/h to każda lata i nic z tym nie zrobisz 

Edytowano przez MF675ursus

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez flakns
      Witam.
      Wiecie moze jak mocowane jest lozysko rolkowe (to ktore jezdzi po biezni) w claas ws 310?? Jest dramatycznie slaby dostep a w przeciagu 15 min spadly mi 2 rolki z lozysk.
    • Przez piotermikal
      Witam mam problem z przetrząsaczem deutz fahr KH 3.64 hydro super. Otóż na dwóch wirnikach robi sie kolizja. Na pierwszym od przekładni i drugim za nim. Sprawdziliśmy koła frezowane. Zlikwidowaliśmy luz na talerzach lecz sytuacja się nadal powtarza. Obstawiamy łożyska na wałku prowadzącym albo zerwany klin. Ktoś miał podobną sytuację i mógłby się wypowiedzieć?
    • Przez emtecc
      witam kupiłem kh 2.52. Nie ma amortyzatorów. Co zrobić, żeby przetrząsacz nie latał na boki na nie równej łące lub przy szybszej jeździe? Jakieś sposoby na wykonanie amortyzatorów lub może ktoś jest w posiadaniu takich?
    • Przez Domek96
      Witam mam okazję do kupienia przetrząsarkę kuhn 452 moje pytanie brzmi czy części są do niej i czy c330 da radę
    • Przez Domek96
      Witam znalazłem przetrząsarkę model kuhn 542 i mam pytanie czy c330 da radę z tą przetrząsarką.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj