wlomac

ostrzeżenie przed nieuczciwym serwisantem

Polecane posty

wlomac    0

Witam wszystkich

Chciałbym ostrzec przed nieuczciwym serwisantem rzekomo naprawiającym komputery, sterowniki do ciągników. Oto cała historia. Uległ awarii w moim aresie 640 sterownik skrzyni biegów, został on nieszczęśliwie wysłany na początku czerwca do mechanika znalezionego na olx'sie z miejscowości Szyszki. Podczas wielokrotnych prób skontaktowania się z Panem Jackiem usłyszałem stek kłamstw jako najpierw sterownik został przejrzany i odesłany, jednak po tygodniu oczekiwań i kolejnych próbach kontaktu "serwisant" stwierdził że sterownik jednak jest jeszcze u niego, po dwóch dniach i kolejnych 6 telefonach łaskawie odebrał i stwierdził iż sterownik jest mechanicznie zepsuty i nie jest w stanie go naprawić ( ponoć w ciągu tych dwóch dni sprawdził go w paru ciągnikach ). Porozumieliśmy się iż przyśle sprawny inny swój sterownik a mój zepsuty sobie zostawi. Jakie było moje zdziwienie jak po kolejnych ok 2 tygodniach i minimum 10-20 próbach dodzwonienia się nastąpił brak kontaktu, zero odpowiedzi na telefony i smsy. Napisałem iż w takim razie żądam zwrotu swojego starego sterownika i nic, prośby z mojej strony o odesłanie sterownika z powodu żniw spełzły na niczym, sterownika jak nie mam tak nie mam. Załatwiłem sobie nowy, inny gość obiecał iż we wtorek ogranie temat. W związku z tą sytuacją chciałbym ostrzec przed "uczciwym" serwisem sterowników z olx'a, ODRADZAM. Moja historia jest prawdziwa i za każde napisane tu słowo mogę odpowiadać, więc przestrzegam nie wysyłajcie sterowników do gościa z miejscowości Szyszki bo pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5544332211    29

Podjedź do niego weź kolegów z sobą i załatw sprawę . A tak na poważnie to pucuś pewnie sam go zepsuł i wciska kit że nie sprawny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a jak tamten ma więksiejszych kolegów? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

sprawa dla policji, adres na który wysłałeś sterownik pewnie masz.

sterownik nawet uszkodzony jest sporo wart.

ciekawe co znaczy uszkodzony mechanicznie? Wyrąbywałeś go siekierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

Jak czytam opis tego ogłoszenia to... No w życiu bym nie kupił tak drogiej rzeczy od kogoś kto nie umie po polsku zdania sklecić 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj