Polecane posty

Rybak73    0

Dzień dobry panowie,

Sprawa jest bardzo pilna. Potrzebny mi silnik montowany w new holland tx 34, a dokładniej silnik Ford 678 ht. Czy orientuje się ktoś gdzie można taki znaleźć? Chodzi oczywiście o silnik kompletny.

Niestety przekopałem cały internet, uruchomiłem wszystkie kontakty wśród znajomych handlarzy, ale nikt jak na razie takiego nie ma.

z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

daron64    1523

Aż z ciekawości patrzyłem na te Łyszkowice. Ależ ja bym tam chciał z jakaś duża przyczepka się znaleźć. Normalnie jak baba w orsay'u

• Haha 2

Wiadomość z agroFakt.pl

daron64    1523

Domyśliłem się, że koło Ciebie, skoro to zaproponowałes. Niestety co mi po przyczepce, jak jaka nie mam przy aucie :/

6465    1026

Tylko nowy pasek w aucie załóż. 

A tak na serio to ten z łyszkowic trudny do gadania.  Może dlatego że byłem w Niedzielę. 

5544332211    8
2 godziny temu, Rybak73 napisał:

Dzień dobry panowie,

Sprawa jest bardzo pilna. Potrzebny mi silnik montowany w new holland tx 34, a dokładniej silnik Ford 678 ht. Czy orientuje się ktoś gdzie można taki znaleźć? Chodzi oczywiście o silnik kompletny.

Niestety przekopałem cały internet, uruchomiłem wszystkie kontakty wśród znajomych handlarzy, ale nikt jak na razie takiego nie ma.

z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

Przy jakim przebiegu skonał ci silnik ? w nh fordy wytrzymują ponoć do 5 k , fiaty 4,5 k a merce o ile taki siedzi to spokojnie do 6,5 lub nawet 7 k

Bananek    5142
daron64 napisał:

Domyśliłem się, że koło Ciebie, skoro to zaproponowałes. Niestety co mi po przyczepce, jak jaka nie mam przy aucie :/

weźmiesz kogoś do bagażnika i przytrzymaj dyszel

bratrolnika    11317
22 minuty temu, daron64 napisał:

To przyjedź traktorem

Rybak73    0
36 minut temu, bratrolnika napisał:

Łyszkowice na olx, zlomowisko kombajnów

dzwoniłem, niestety nie mają

10 minut temu, 5544332211 napisał:

Przy jakim przebiegu skonał ci silnik ? w nh fordy wytrzymują ponoć do 5 k , fiaty 4,5 k a merce o ile taki siedzi to spokojnie do 6,5 lub nawet 7 k

ok 3,5k wiec dosyć szybko

daron64    1523
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

To przyjedź traktorem

Bez przeglądu. Do tego końcówki drążków mam wyjebane, więc max 3 szosowa, to pewnie ze 20km/h max. Dwa dni bym jechał. No i przyczepa też bez kwitów. Ehh

bratrolnika    11317

W żadnym nie masz BT??? Najwyżej po drodze zrobisz, tyle stacji kontroli przy drogach jest

daron64    1523

Nigdzie nie jeżdżę, najdalej położony od domu róg pola mam max 1000m od garażu. Najdalej od domu ciągnikiem zapuszczam się do sąsiedniej wioski do wujka - 2km polną droga. 

bratrolnika    11317

Wiem przecież, nie raz o tym gadaliśmy, u braciaka gdyby nie dwa ha 5km od domu to żaden ciągnik by asfaltu nie widział, tyle co drogę w poprzek przeciąć. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez massey76
      Witam 
      Stoję przed wymianą noży w sieczkarni, i mam takie pytanko jakie noże polecacie zwykłe płaskie czy może jakieś ryflowane ? sieczkarnia będzie ciąć głownie słomę po zbożach.   
    • Przez Radek23342
      Jak wymienić szczęki hamulcowe w kombajnie International 321. 
    • Przez jacek472
      Witam, jak w tytule czy ktoś miał do czynienia z sitami takiego typu, gdyż planuje zakupić sito otworowe do rzepaku do  NH tc 5,70, ale sito oskoplast ldw wpadło mi w oko i wydaje mi się to być dobrą opcją, bo myślę że nie powinno się przytykać podczas pracy. cena około 1800 netto, a otworowe myślę że max 600 netto. Jakieś opinie, przemyślenia?
    • Przez unipasz
      Siema W deutz fahr 1322 schodzi paliwo podeiżewam że to zaworek zwrotny tylko niemogę go znaleźć 

• Przez unipasz
      Siema może mi ktoś wysłać zdjęcie jak wygląda ta przekładnia od obrotów bęben młucacego w kombajnie deutz fahr 1322.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj