ZetorProxa8441

Farmer F4-7258-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam zamiar kupić takiego farmera z turem i chciałbym się dowiedzieć o nim wszystko tzn.

czy ma wystarczającą moc do tura i czy nie jest za lekki??

P.S:W grę wchodzi także John Deere 5070m(takze z turem)

Który byłby lepszy do tura???

I jeżeli możecie to pomóżcie mi w wyborze ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1613    0

To są ciągnik bardzo różne ;)

Z tego co wiem znjomy ma farmera i sobie nie chwali :) awaryjny ciągnik

A JD to nie wiem jak ta seria :) ale moim zdaniem w 100% lepszy od farmera

Popytaj ludzi którzy mieli lub mają farmera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej. Nie pchaj się w to, i tu nie chodzi już nawet o sam ciągnik... Jeśli chodzi o sokółkowskiego tura ma luzy po 4 latach pracy.(Wiele się nie narobił)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0

Jak porownujesz farmera z silnikiem JD Z samym JD to trzeba sprawdzić czy tego JD w chinach nie składali , zdaje mi sie że te male oni juz od 2009 roku tam składaja, a farmera bedziesz mial w lepszym wyposażeniu , nie wiem czy aktualne to u ciebie alena forum jak czytam to ja bym nikomu nie wierzył, sami pseudo sprzedawcy i naganiacze......typowe na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Jakim to dokładnie lepszym wyposażeniem się ten farmer bo np. ta "M-ka" posiada 16 biegową skrzynię biegów i mokre sprzęgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek102    0
Napisano (edytowany)

ten model to inny ciągnik ta 5070m, któs rzucił w porównanie go i tak wychodzi, nie wiem jaka jest cena tej m-ki ale farmer z obciążnikami rewersem pneumatyka i szybka skrzynia jest za 106 brutto

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy wiec licze na wyrozumialosc. Mam w planie kupic ciagnik i mysle nad kupnem ciagnika z seriF4-7258 czyli 66km z silnikiem jd. Wiem ze zdania sa podzielone ale licze na wypowiedzi posiadaczy takiego ciagnika. Mianowicie chodzi mi o awaryjnosc i zalety a takze cene bo dokladnie ceny nieznam Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

To wszystko zależy opinię mogą być i nawet dobre na każdy z wyżej wymienionych ciągników.To też zależy od właściciela jak go eksploatował czy dbał o niego.Ja by Ci polecił nh TS90 farmer wydaje mi sie za słaby.Ale to też zależy co chcesz nim ładować, jak bele to bd wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy wiec licze na wyrozumialosc. Mam w planie kupic ciagnik i mysle nad kupnem ciagnika z seriF4-7258 czyli 66km z silnikiem jd. Wiem ze zdania sa podzielone ale licze na wypowiedzi posiadaczy takiego ciagnika. Mianowicie chodzi mi o awaryjnosc i zalety a takze cene bo dokladnie ceny nieznam Z gory dzieki

 

 

Z tego co mi wiadomo to Farmer 7258 ma koni 78.

Ja mam zamiar kupic Farmer f-7258 TE z roku 2009 250 mth i turem i łychą za 85 tyś. Jak myślicie. Czy to będzie dobra inwestycja na 3ci ciągnik do gospodarstwa 30 ha ? Bedzie on pracował w belownicy wiadomo turze i w całkowitej uprawie pól i transporcie ...

 

Nigdy nie słyszałem nic o tym ciągniku. Jakie są wasze opinie ? Myślę że cena jest bardzo dobra jak na ten stan, rok i wyposażenie ciagnika ...

Prosił bym o odpowiedzi ludzi doświadczonych lub chociaż mniej wiecej zorientowanych w zakresie tego ciągnika :)

Bo zazwyczaj jest tak że ten co ma to sobie chwali a ten co nie ma to wiadomo nie poleca "bo to złom" nie wiedząc nic na temat tego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

GazowanyKazik

 

wejdz w galerie w dział farmer tam masz dużo urzytkowników tych traktorków i ich po pytaj :) z tego co widać w galeri to niestety są to dość awaryjne ciągniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilMaj    1

Jeśli temat aktualny to seria F4 7258 nie jest awaryjna i ciągnik jak na swoją moc dobrze sobie radzi przy każdej pracy ( u szwagra jest to główny koń pociągowy i nie narzeka ale co prawda ona ma tam chyba 1000 mth zrobione a ma go od 2011 i nie narzeka i w turze radzi sobie lecz spalanie jak to w jd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj