robadas78

Wycie na 5 biegu zetor 5011

Polecane posty

robadas78    0

Witam. Zetorek wyje tylko na 5 biegu jak ciągnie... z górki cichutki (na luzie też cisza) po przygazowaniu w czasie jazdy takie wycie słychać dość głośne. Inne biegi są ciche! Trzena skrzynię rozbierać? 

robadas78    0

Witam. Sciągałem ostatnio podnośnik i koła wyglądały ok, nie wyczułem żadnych luzów, gdyby był tam luz to wycie było  by na wszystkich biegach?

Wiadomość z agroFakt.pl

Sylwekx25    3627

Łożysko siada albo już siadło. O ile dobrze kojarzę to w nich 4 i 5 chyba jest na przesówkach i łożyskach igiełkowych .

DarekD    70

jak zdejmiesz pokrywę i wodziki to będziesz miał to na wierzchu . Piąty bieg w tym modelu idzie tylko przez górne wałki skrzyni . Może to  wyje przekladnia w tylnym moście  z racji większej prędkości  na 5-tce ?

Edytowano przez DarekD

nowy

robadas78    0

To tylko na 5 biegu. Np jak jadę na 5 biegu i przygazuję to takie wycie jest, jak puszczę gaz to cichutko. Im szybciej jadę to trochę ciszej (takie zmienne wycie) a wracając do tego.. jak podniosę pokrywę to istnieje mozliwość wymiany trybu lub łożyska bez demontażu skrzyni?

witejus    4994
7 minut temu, robadas78 napisał:

jak podniosę pokrywę to istnieje mozliwość wymiany trybu lub łożyska bez demontażu skrzyni?

nie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KlimekPL
      Szybkie pytanie: na jakich obrotach silnika wałek osiąga prędkość 540 na załączonej prędkości 1000?  
      I pytanie drugie: ktoś mnie straszył, że pracując kosiarką rotacyjną na WOM 1000 i niskich obrotach silnika to wtedy może być on wtedy przeciążony. Kosiarkę rozpędzam na 540 i dopiero wtedy przełączam na 1000 i sobie pyrkam w okolicach 1000-1200 obrotów silnika. 
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      mam taki problem, chyba się rozregulowało sprzęgło WOM. Jak już uda mi się wbić działanie WOM, to nie mogę go przy pomocy dźwigni 5 min rozłączyć, non stop się kręci- (działa rozsiewacz), Rozłączyć mogę tyko jak dźwigienką go rozłączane. Bawiłem się już linkami i wciąż nie chce się rozłączyć. Proszę Was o pomoc jak wyregulować to sprzęgło 
    • Przez tnaglak
      Zetor 7211, kiedy mam włączony wałek WOM przez bieg, to wyskakuje, założony nowy bezpiecznik na pokrywie nic nie pomógł. Czy pod pokrywą znajdę coś do regulacji, tak żeby lepiej zazębiało?
    • Przez tomek14
      Witam wymieniam olej w skrzyni biegów zetor 7211 i mam pytanie jaki olej wlać jaki będzie najlepszy i ile litrów oleju .I przy okazji chciałbym wymienić filtr hydrauliki i magnetyczny i mam pytanie czy oprócz tych dwóch filtrów są jakieś inne ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj