wenicjusz

Ursus c-3110 de luxe C-385 w fajnej wersji

Polecane posty

wenicjusz    4

Witam

Właśnie skończyłem remont Ursusa C-3110 de luxe (C-385 + silnik perkins)

Wprowadziłem kilka subtelnych modyfikacji

Proszę o opinie i rady bo właśnie zaczynam remont 2 sztuki.

Będę wdzieczny za dobre pomysły

IMG_20200718_202841.jpg

IMG_20200718_202859.jpg

jeszcze 2 zdjęcia

IMG_20200718_202940.jpg

IMG_20200718_203114.jpg

przemekuliski    125

wspomaganie na serwo zostało czy orbitrol? przedni tuz byłby fajny gruby dach tapicerka klima i szybka skrzynia

żółw działa?

wenicjusz    4

oczywiście oryginalne serwo na czerwonym oleju - kręci się 1 palcem, gruby dach mam w 2 egzemplarzu ładnie wyglAda ale do pracy lepszy jest niski - wieksza możliwość otwarcia i nawiewu powietrza, 

Klimy zakładać nie będę na pewno - myslę że to przerost formy nad treścią.

Szybka skrzynia to pomyłka - za mało mocy - mam 1014 de luxe na gospodarstwie - nie ma biegów do pola przez szybka skrzynię.

1614 z szybką skrzynią - to ma sens

We wszystkich 3 moich Ursusach żółw działa - wszystkie to wersje exportowe - de luxe- tam żółw-zając działa zawsze.

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertb    1792

Fajny patent jeśli chodzi o schodki. 

Szybka skrzynia, ma prędkości do pracy w polu trzeba zejść bieg w dół w stosunku do skrzyni normalnej. 

MF675ursus    1175

Te tylne lampy ze światłem cofania to tak średnio bym powiedział. No i wszystko ładnie pięknie, a trójkąt zardzewiały

wenicjusz    4

LAMPY TYLNE LED SĄ OSOBNO , to nie światło cofania tylko halogeny robocze, trójkąt jest z plastiku więc ciężko żeby zardzewiał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś - przerobienie konstrukcji wsporczej z ursusa 5314 na c 385 to duzo modyfikacji?
    • Przez Bartek1231
      Witam mam pytanie czy przerabiał ktoś może hamulec skrzyni biegów w ciężkiej serii Ursusa na jakieś hydrauliczne czy coś w tym stylu, ponieważ oryginalne nie bardzo mi odpowiada. Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez ZŁOTY
      Witam posiadam zetora 6245 i zastanawiam się zamontować do niego tura hyrdamet o udźwigu 1600kg i nie wiem czy jest wymagane wzmacnianie ramy bo niby może się przełamać może ktoś się wypowiedzieć? 
    • Przez 799332
      Witam mam problem z wałkiem podsiewacza przy kombajnie John derre 1065 urywa się. Jakie mogą być tego powodu przyczyny z góry dziękuję za podpowiedź. 
    • Przez Bartek1231
      Witam chciałbym zamontować tuz do swojego Ursusa. I nie wiem czy wykonać go samemu czy kupić gotowy. Zestawy które widziałem nie są takie jak ja chce. Jeśli zdecydowałbym się go wykonać to z jakiej grubości blachy? Ktoś już coś takiego robił? Zależy mi na udźwigu minimum 3 ton. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj