Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
misiu21692

płóbiegi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
misiu21692    2

Mam pytanie odnośnie półbiegów czy na nich można jeździć cały czas, czy tylko podjechać i potem przełączyć, pytam się bo słyszałem różne zdania od rolników we wsi,sam już nie wiem więc pytam, w szczególności interesuje mnie model zetora no i przy okazji DF ;p

JD1052    78

To takie pitolenie ludzi we wsi :D Zachodniemu traktorowi na pewno nic nie bedzie, a czy tam staremu Ursusowi czy Zetorowi to nikt nie wie, dużo dyskusji jest na ten temat, jeździc i tyle..też sie jeździło i było gut ;) .

b0gdan    85

na każdym półbiegu jeździsz tyle ile chcesz i jak chcesz, to nie czasy starych Ursusów

Wiadomość z agroFakt.pl

LowRider    33

Ja Ursusem jeżdżę na półbiegu tyle ile mi potrzeba i wszystko oki, chociaż tarczki i uszczelniacze można by już zmienić :D

W nowych ciągnikach gdzie jest 3,4,5 czy więcej stopni przełączanych pod obciążeniem jazdy na półbiegach już nie da się uniknąć, ale styl jazdy ma znaczący wpływ na żywotność podzespołu ;)

gacomen5    4

Pół Biegi są potrzebne to tak jak żółw i zając w zetorach czy w ursusach tyko jest 4 lub 3 półbiegi i pod obciążenie są pożyteczne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować