Polacek

nagrzewnica kabiny t25

Polecane posty

witejus    8521

o elektrycznych nie słyszałem a ta olejowa to szybciej zamarzniesz niż się zagrzejesz,nie mam żadnej ,miałem kiedyś władka z kabiną i zrobiłem ogrzewanie z silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacek    0

jak działa olejowa ? w którym miejscu jest podłączona do silnika ? Pytam o oryginalna jak jest podłączona

Edytowano przez Polacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oryginalnie nagrzewnica  jest podłączona do układu hydraulicznego i żeby to zaczęło grzać to rusek musi najpierw dobrze dostać w p***e ale to też nie bardzo się sprawdzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Ja swoją wymontowałem parę lat leżała i przeszkadzała w końcu na złom poszła a nówka była ale to gówno warte i daj se spokój z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

to działa przez dławienie przepływu oleju co powoduje nagrzewanie oleju hydraulicznego ,jak chcesz mieć ogrzewanie to doprowadź gorące powietrze,najlepiej z głowic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacek    0

Czy posiadacie schemat jak to jest podłączone ?

Edytowano przez Polacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

@Polacek posiadam taką nagrzewnice olejową z dławikiem,jak jesteś zainteresowany to odezwij się na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Też mam taką nagrzewnicę mam ruska od nowego i wyrzuciłem to w cholerę, bo pomimo włączenia dławika na grzanie bardzo słabo grzało prawie wcale, i lepiej tak jak koledzy piszą dać z cylindrów, ja tak zrobiłem, dociąć i dopasować blachę, wyciąć dziurę w blasze na rurę i wprowadzić do kabiny, ja zamontowałem oryginalny łącznik od C360 z włączaniem i wyłączaniem dopływu powietrza i działa pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

Żeby ta olejowa jakoś grzała to trzebaby doprowadzić jakoś olej z silnika ale chyba prościej zrobić ogrzewanie na powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj