News
mate964

Case 5140 wymiana tarczek przedniego napedu

Polecane posty

mate964    0

Poszukuję mechanika który by wymienił tarczę przedniego napędu okolice Lublina i jaka cena 

mariusz(ZDUN)    294

zapraszam 501832246  łuków siedlce

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

ovi    103

Mariusz a naprawa Hamulca ręcznego . Trzeba rozpoławiać?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam,
      Jak u Was kształtują się ceny za różne usługi? Ile płacicie za zbiór zbóż i rzepaku? Ile kosztuje prasowanie słomy? 
      A może sami jesteście uslugodawcami? 
      Proszę piszcie tutaj ceny za poszczególne usługi oraz o pomoc przy wycenie usług oraz region z którego jesteście 
      Pozdrawiam 
      Sumek
      Temat jest kontynuacją 

• Przez 3pursus360
      witam jaka stawke wziasc za koszenie od hektara kosiarka 135 z cignikiem c360 3p
    • Przez maniana
      Interesują mnie ceny usługi minikoparką.
      Mam do wykonania 1000 m wykopu pod wąż pe 90 + zasypanie (łyżka skarpowa)
      Ile biorą fachowcy na godzinę lub od metra wykopu (+/- 1,2m głębokości). Ile są w stanie wykopać w ciągu godziny. Teren bez żadnych mediów.
      Jeśli ktoś miał do czynienia  z taką usługą to proszę o rady.
    • Przez fyord
      Dzień dobry
      Jestem z okolicy Oświęcimia, dokładnie Libiąż i poszukuje osoby chętnej do pomocy. Mam 1 ha ugoru i chciałbym go przygotować pod uprawę na przyszły rok, czy znalazłby się ktoś chętny do pomocy? Może ktoś będzie miał jakieś wskazówki jak to ogarnąć?
      pozdrawiam serdecznie
    • Przez malineczk24
      Witam, dostałem pracę na gospodarce i mam zadanie jechać ciągnikiem z turem razem z  przyczepami na łąkę i zwozić baloty brać od belki czy na h ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj