News
Myszyniec

Mchale Fusion 3 czy deutz fahr compacmaster + ?

Polecane posty

pawel656    61

Zależy na ile noży chcesz robić. Poradzić poradzi, ale dużej wydajności się nie spodziewaj. No i pompa hydrauliczna też musi mieć minimum 60-70 l wydajności dla sprawnej pracy

edi89    7

No ale to są zupełnie inne koncepcje maszyn więc ciężko to porównywać. Myślę że do 2-3 tys bel to może i deutz ale jak więcej to raczej klasyczną prasoowijarkę czyli owijanie beli folią podczas formowania następnej beli...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Przemo94xd
      Podczas belowania jak złapie więcej materiału to psy zwalniają a walki się kręcą i pasy piszczą macie jakiś pomysł ten sezon muszę nią się przemęczyć i zmieniam na inna 
    • Przez Przemo94xd
      Zapycha się podbieracz między listwa a belka bo walcem 
    • Przez Belarus820
      Witam

Proszę mi o udzielenie informacji na temat prasy rolującej GALLIGNANI.

Czy nadaje się ona do sianokiszonki.
      Z góry dzięki.
    • Przez Brdak
      Witam państwa mam problem z prasą gallignani 2200 L ciągle podaje sznurek czy ktoś z państwa miał podobny problem z góry dziękuję i pozdrawiam
      Email: mariuszbrdak@interia.pl
    • Przez plati
      Witam.

Posiadam prasę Fort Carraro Maxi Cut 1600, stalokomorowa, walcowo-łancuchowa. Generalnie prasa spisuje się w miarę dobrze. 
      Występuje jednak pewien problem. Prasa kiepsko pobiera materiał. Szczególnie słomę. Materiał zatrzymuje się na końcu podbieraka, przed motorem.
      Rozebralem podbierak w drobny mak. Tulejki które były na rurach trzymających pazury powylatywaly   z tych kołnierz. Cześć pazurów do wymiany. Do tego część tych rur lekko pokrzywiona, co pewnie było powodem tego że tulejki wypadły.
      Zawiozlem do tokarza, ma sobie z tym poradzić. 
      Zastanawiam się nad jeszcze jednym rozwiązaniem. Zamontowaniem walka dogniatajacego pokos. I tutaj moje pytanie. W czym taki wałek pomoże? 

Mam stary wał z piastami od polskiej prasy rolujacej. Myślałem żeby to zamontować i zrobić jakąś płynną regulacje. Jedyny minus że jest gładki i dosyć ciężki. 
      Macie jakieś pomysły jak zamontować taki wał i czy cos pomoże w ogóle? 

Bardzo miłe widziane wszystkie wskazówki.
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj