kuba5150

Korekcja racic

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba5150    0

Witam znajdę 

kogoś na Kaszubach kto zajmuje się kolekcją racic u krów?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek281290
      Witam. Pytanie do osób które przerabialy stodoły na obore. Jak robiliście spadek żeby gnojowka spłynęła do zbiornika na zewnątrz z korytarza gnojowego? Plan już mam tylko może ktoś podpowie coś ciekawszego?

• Przez Jawor182
      czy warto korzystać z aplikacji? jakie koszty?
    • Przez farmerowicz
      Witam, Jakie używacie/polecacie gumy strzykowe? 
      Ostatnio miałem gumy strzykowe delaval clover ale różnicy nie widziałem. Czy stosujecie zamienniki (jeśli tak to z jakiej firmy?) czy oryginalne gumy strzykowe?

• Przez dominik1703
      witam, kiedy najlepiej podać szczepionkę startvac? Miałem dużo przypadków, że krowy po wycieleniu miały zapalenie i przyznam, że higiena doju nie była na najwyższym poziomie ale teraz stosuję przed dojeniem oxy foam oraz po dojeniu io shield. Kilka miesięcy temu (przed stosowaniem powyższych środków) podałem to 2 sztukom i miały somatyczne dosyć niskie, ale krowa wycielona w tym samym czasie o niskich ks miała zapalenie. Czy jest sens stosować szczepionki u wszystkich sztuk?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam mam takie pytanie ocielila mi się jałówka dzis 4 godz temu  ale nie pozwala cielkowi ssać nie daje mu dojść do cycka kopie go ? Jak temu zaradzić ? Jak na karmić tego cielaka ? Miał ktoś taki problem ? Z góry dziękuję
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj