News
Zbigniew005

Wymiana noży tnących w maszynie samozbierającej

Polecane posty

Zbigniew005    0

Witam! Niedawno stałem się posiadaczem maszyny samozbierającej Class sprint 330s, niestety poprzedni właściciel nigdy nie wymieniał noży tnących w tej maszynie i nie umiał mi pomóc. Dlatego kieruję to pytanie tutaj. Czy orientuje się ktoś może w jaki sposób mogę je wyciągnąć z maszyny? 

agrofix224    7

Tutaj jest film w którym pokazano jak to zrobić, co prawda trzeba się pewnych rzeczy domyślać bo video jest w oryginalnym języku.  

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uycjhARES
      Witam
      Posiadam Claas ares z 2006r
      Z wałka WOM jest wyciek oleju i chciałbym sie dowiedzieć jak się zabrać za jego uszczelnienie. Czy można tak po prostu go wyjąć wymienić uszczelniacz i wsadzić z powrotem na miejsce?  
      Skrzynia biegów to 16x16, prędkości wałka 1000 i 540.

• Przez Fugeo
      Wymieniałem w swoim claasie ares 657 dwa akumulatory hydrogazowe odpowiadające za amortyzację przedniej osi, gdyż strzeliły w nich membrany i przez zaworek po odkręceniu nakrętki na imbus wyciekł olej.
      Czy po takiej wymianie należy skalibrować przednią oś? Był wymieniony też jeden czujnik na przedniej osi.
      Da się to zrobić bez wizyty w serwisie?
    • Przez alkobusb6
      Witam mam problem w classie że klima słabo schłodzi , czynnik nabity , wentylatory działają , ale podejrzewam że coś może być z cewką, bardzo nie efektywnie choć ustawienia są na max zimnie powietrze 
    • Przez kamcioxxxx
      Witam posiadam class ariona 640 jaki powinien być wlany olej do skrzyni biegów i jak powinno sie go sprawdzac miarka na odpalonym ciągniku czy zgaszonym
    • Przez ORION1
      Hej Czy ktoś jest posiadaczem Claasa Aresa jak ten sprzęcik się sprawuje. Może go ktoś widział w pracy. Co sądzicie o tym ciągniku???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj