News
gtv8

sprzedam plug Vario 5 skib obrotowy gregorie besson

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      Witam. Panowie zastanawiam się nad kupnem używanego pługa obrotowego. Chcialbym uzyskać kilka rad odnośnie tego czy renault ares 550RZ da sobie rade z agroluxem 4 skiby? Czy ten pług nie będzie do niego za duży i za ciężki? Wydaje się dość długi. Jak ogólnie sprawują sie zabezpieczenia hydrauliczne w pługu.

• Przez pawlik1m
      witam posiadam pług 4skibowy grudziądzki jest to juz stary pług wiem czas myslec o czyms nowszym ale dopuki jeszcze chodzi bede nim dalej orał. Najwiękrzy problem tych pługów to to metalowe koło podporowe na tulejkach zawsze jakieś luzy piszczenie w czasie pracy zapychanie się jednym słowem wieczna udręka. I tu myślałem nad przerobieniem go na gumowe może wie ktoś gdzie takie koło kupić żeby miało zbliżone rozmiary do tego metalowego a może ma ktoś pomysł ja je zrobić

pozdrawiam i czekam na jakies info
    • Przez seba836
      Interesuje mnie zakup pługa 4 skibowego obrotowego najlepiej kverneland, vogel nott, lemken, overum chyba że jakiś inny ciekawe w dobrym stanie. budżet do 17tys 
    • Przez audi80b4
      sąsiad właśnie kupił pług akpila km 80 dzisiaj przywieźli mu na podwórko i w jego imieniu mam kilka pytań

1. do ustawiania czego służy pierwsze a od czego drugie cięgno
      2. jak ustawia się w tym pługu pierwszą skibe
      3. można ten pług do transportu ustawić na koło żeby był podparty czy tylko w górze bo ma 4 skiby i go troche unosi
    • Przez Niewiem10
      Witam.
      Mam w planach zakup takiego pługa (Jednobelkowy - Akpil KMJ-R, na zabezpieczeniach resorowych), czy uważacie, że to dobry zakup? Chciałbym, aby ktoś wypowiedział się na temat jakości orki i wydajności pracy w ciągu jednej godziny. Powinienem zrezygnować z tego pługa na rzecz innego? Dodam, że pług będzie pracował z ciągnikiem Zetor Forterra 135.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj