News
Kamil2592

Ursus 3512 silnik po remoncie kopci na czarno

Polecane posty

Kamil2592    0

Witam mam problem mianowicie w moim ursusie 3512 bym robiony remont silnika w zakładzie który się tym zajmuje, ciągnik ma zrobione 60mtg i kopci na czarno nawet po delikatnym dodaniu gazu na biegu jałowym, przy jeździe pod górkę z obciążeniem to kopci już bardzo. Jaka może być przyczyna. Pozdrawiam. 

agrofix224    7

Prawdopodobne są trzy możliwości, źle ustawiony początek wtrysku, ewentualnie kiepska kondycja pompy wtryskowej i wtryskiwaczy, ewentualnie zanieczyszczony filtr powietrza. Jak z mocą i wkręcaniem się na obroty, pracą z obciążeniem?

Kamil2592    0

Z mocą niema problemu wkręca się zdecydowanie lepiej niż przed remontem. Filtr powietrza czyszczony regularnie przy zmianie filtrów i oleju więc chyba odpada.jak ustawić początek wtrysku dzięki za odp pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez traft1097
      Cześć wszystkim, dzisiaj ursus zrobił mi niespodziankę i zakleszczyl się, mam możliwość ruchu tylko między 2 i 4 biegiem nie ma luzu, dodatkowo ani 2 ani 4 nie wchodzi do końca, czytałem tutaj na forum o odkleszczaniu ale nie trafiłem na precyzyjną informację jak mam to wykonać robiąc to pierwszy raz xd chodzi zeby po chlopsku  wytlumaczyc! z góry dzięki
    • Przez DamianChuchro
      Hejka. właśnie mechanik robi mi remont silnika i jak rozkręcał powiedział że był płyn na tłokach pierwszy raz się spotkał z takim czymś. Głowica była sprawdzana na test szczelności i wszystko ok przez co mogło się tak stać pytqm z ciekawości .
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez MafiaPstrągowa
      Witam, chętnie kupię szablon URSUS, chodzi mi o sam napis na atrapę do c360, może ma ktoś, i mu zalega, chętnie odkupie w dobrych pieniądzach😅 najlepiej jakby miał ktoś przyklejane na kleju, ale może być i magnetyczna. I najważniejsze, zależy mi na wysyłce za pobraniem, rozważe każdą opcję
    • Przez Maecinek27
      Witam mam problem z wałkiem WOM w ursusie 385A mianowicie gdy jadę pod górę to słychać jakieś zgrzyty i wałek przestaje się obracać. Jak jadę z góry lub po prostym to jest ok, dolałem oleju ponad max i dalej to samo. Co może być przyczyną ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj