News
malopolanin64

New holland TX68 (Case CT5080)

Polecane posty

malopolanin64    401

Witam mam problem w kombajnie Case Ct5080 a to praktycznie blixniak popularniejszego New holland tx 68 otóż na joystiku od jazdy nie ma luzu, kombajn ciągle chce jechać bardzo powolutku ale ciągnie, a to praktycznie uniemożliwia zmienianie biegów oraz utrudnia w znaczacym stopiu obsluge, zanaczam że nie ma tutaj linek sterujących tylko jakies elektryczne ustrojstwo. Czy ma ktoś na to pomysł bo miałem przez chwuile tx65 i w nim było to samiutko ale został z tym sprzedany.

mario666    253

Toś gościowi wcisnoł badziew i ktoś ci to samo zrobił? A nie ma tam jakiejś regulacji czy komputer?

Rowan    66

Nastawnik na hydrostacie musisz wyregulować.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rowan    66

Na hydrostacie go widać. Od zewnętrznej strony kombajnu. Jest na fasolkach. Delikatnie popuszczasz śruby, i pukasz mloteczkiem w jedna lub druga strone. Tylko to trzeba robic z rozwagą i ktos musi byc w kabinie, trzyma na hamulcu, a Ty regulujesz, druga osoba puszcza hamulec i sprawdza czy kombajn nadal ciagnie na neutralu czy nie. To jest ich przypadłość.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KOSTEK12
      Witam,jakie powinny być obroty silnika Ford w kombajnie NH1540,bo dziś pożyczyłem optyczny miernik obrotów i przy dźw. na maxa mam 3000 obr/min czy to nie za dużo? dodam że kombajn to świeży nabytek i nie kosił jeszcze u nas
    • Przez krzysiek1988
      Witam.
      Jak w temacie. Proszę o pomoc i opis zlaczy rozdzielacza w NH 1530. Chce podłączyć dodatkowy rozdzialcz do rozkładanej rury. Proszę o opis cyferek i  zlacz oraz informacje z którego portu rozdzielacza wyprowadzić zasilanie na dodatkowy rozdziałacz od rury.

• Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez piotr89
      Ja mam problem z moim TC5070 - w trakcie koszenia wariują ustawienia prędkości wentylatora (skacze od 700 do 2000) i bębna, spadają obroty silnika. Problem z wariującymi ustawieniami wentylatora i bębna pojawia się również w czasie zwykłej jazdy po polu bez włączonej młocarni. Na wyświetlaczu nie pojawiały się żadne błędy ani ostrzeżenia. Serwis nie potrafi zdiagnozować przyczyny. Założyli że to wina komputera, wymienili na wymontowany z nowego kombajnu, ale nic to nie dało. Później zmienili mi oprogramowanie na niby "nowsze", i teraz w momencie występowania usterki pojawia się symbol akumulatora oraz błąd - niby coś wytrząsaczem lewym. Wcześniej w polu sprawdzano akumulator i był w porządku. Od tygodnia serwis nie dał znać.
      Może ktoś miał podobne objawy i znalazł rozwiązanie?
    • Przez Nikita_Bennet
      Witajcie.
      Pytanie - ktoś to naprawiał?
      Bo rozłączyło i się nie załączyło. Szczotki do wymiany ale ciekaw jestem czy idzie całość dostać?
      Ewentualnie od czego podpasować?

Niby tutaj jest taka fotka ale ten zamiennik do niczego nie jest podobny:
      https://www.agro-parts24.pl/wlacznik-elektryczny-sieczkarni-wysypu-d28850856,3,1837,1853
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj