Natka7

kaczka nie rośnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Natka7    0

Kupiłam kaczki biegusy - 8 sztuk. To pierwsze kaczki w moim życiu, więc nie mam wprawy. Teraz mają 11 dni, ale jedna z nich wcale nie urosła! Jest o połowę mniejsza od pozostałych. Nie jest słabsza, wręcz przeciwnie zawsze do wszystkiego jest pierwsza, a reszta bierze z niej przykład. Nadal muszę je mocno dogrzewać, bo tej małej zdarza się marznąć. Wydaje mi się, że ona ma problem z przełykaniem. Je niedużo - zawsze więcej się nabiega wokół miski niż faktycznie je. Kiedy pije, to bardzo daleko odchyla głowę, aż się przewraca na kuper. I cały czas chodzi taka przykurczona - nie wyciąga szyi jak pozostałe.  Nie zależy mi żeby urosła, bo nie hoduję na mięso, a to w dodatku chyba kaczor, więc i jajek nie będzie. Chce żeby przeżył. Czy macie dla mnie jakieś rady? Co to może być? Jak pomóc? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sprus
      Hejka jak wygląda reprodukcja kaczki ?
      obecnie prowadze reprodukcje gęsi ale myśle też o kaczce .

• Przez RyszarsSkow
      Witam czy ktoś zna firmę, oferującą kontraktowy tucz kaczek (gęsi w sezonie), która zapewnia pisklęta i pasze i odlicza to na koniec tuczu? 
    • Przez Fredward
      Witam. Mam zamiar założyć niewielkie jak na początek stado kaczek Pekin nurtuje mnie parę pytań może ktoś będzie w stanie mi na to odpowiedzieć
      1. Z jakich zbóż śrutować pasze dla kaczek jakie proporcję podawać?
      2 jaka pasze podawać przykładowo w 1 tyg a jaka w 5 tyg cyklu ?
      3 w jakim wieku obcinać pazury u ptaków?
      Może jest ktoś bardziej doświadczony w tym temacie może mógłby mi coś doradzić z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez Odell
      Witam, noszę się z zamiarem wydzierżawienia kurnika 1000m2 z nastawieniem na tucz kaczek Pekin. Kurnik nie wymaga nakładów finansowych. I teraz najważniejsze pytanie, jaki jest zysk na szt. wstawiając broilery za swoją kasę oraz posiadając swoje zaplecze (słoma, maszyny). Oraz drugie pytanie, jaka obsada będzie najbardziej racjonalna na tym metrażu? Proszę o szczere wypowiedzi 
      Pozdrawiam 
    • Przez LeonWiniewski
      WItam.
      Jest w stanie mi ktoś powiedzieć ile jest potrzeba słomy na cały okres tuczu w przeliczeniu na jedna kaczke? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj