Skocz do zawartości
adikpl1

TVN Turbo Legendy PRL-u Ursus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
quercus    6

No niestety jest to program głównie o samochodach i przeznaczony dla samochodowców i jest tam kilka przekłamań. Tylko rolnicy pewnie o nich wiedzą i Ci co są w temacie ciągników rolniczych.

krolikNH    56

Pare głupot w tym filmie powiedzieli... Np że te nowe ursusy niczym się nie różnią od ciągników z lat 70' i 80'. Total bzdura się uśmiałem... :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też jak ten film oglądałem i zobaczyłem to o nowych Ursusach to ze śmiechu się nie mogłem powstrzymać... :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zwała stary Fiat... :P

Olik    0
Przed chwilą sprawdzałem-da się ściągnąć!

Ajjj...jak ja nie lubię takich ludzi. Jak byś chodź troszeczkę czytał temat to byś wiedział dlaczego nie którzy nie mogą sciągać z rapid-a. Następnym razem radzę Ci poczytać temat przed napisaniem takiej bzdury :/

Olik    0

No właśnie @kposy to chyba nie jest temat pt. Duży fiat! Więc nie wstawiaj tu linków z inną tematyką jak Ursus w TVN Turbo w programie"Lependy PRL-u" ! :P

krolikNH    56

No bo już powoli się zaczął OT robić... :P Jak chcesz wstaw to do HP pod temat "HUMOR". Tam będzie lepiej pasować...

Olik    0

No to powrócmy do tematu.

krolik pisałeś, że masz cały ten film na dysku więc bądź dobrym kumplem i wstaw na www.sendspace.pl Byłbym bardzo wdzięczny :P

krolikNH    56
No to powrócmy do tematu.

krolik pisałeś, że masz cały ten film na dysku więc bądź dobrym kumplem i wstaw na www.sendspace.pl Byłbym bardzo wdzięczny :P

A powiedz mi dokładnie jak to się robi to może wstawię... :P

Olik    0

Po pierwsze musisz wejść na tą stronkę :P a później już wszystko jest po polskiemu napisane więc powinieneś sobie poradzić :P Ale jakbyś nadal nie wiedział to się robi to tak: klikasz na stronie głównej www.sendspace.pl taki gużik z napisam przeglądaj, znajdujesz na swoim dysku plik i klikasz OK, poniżej ów przycisku masz takie coś "Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sendspace.pl" po lewej stronie zaznaczasz to i naciskasz przycisk z napisem "wgraj plik". myślę, że wytłumaczyłem Ci to wystarczająco szczegółowo :D

krolikNH    56
Po pierwsze musisz wejść na tą stronkę :P a później już wszystko jest po polskiemu napisane więc powinieneś sobie poradzić :D

Dobra jutro spróbuje odpalić bo dziś to już siły nie mam, ok?? Na bieżąco będę informował zainteresownaych... :P

krolikNH    56
No dobra OK, do jutra jakoś wytrzymam :P

Spoko, musimy sobie na wzajem pomagać no nie??? :P

Olik    0

No jak to na koleżków przystało :P

Hehe za chwilkę nas Mod pogoni za malutki Off :P

krolikNH    56

No i malutkie % mogą polecieć... :P Dzięki za tłumaczenie, w takim przypadku już nie powinno być problemu. Jutro odpalam tan plik... :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O wiele więcej jest... :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje