tomek2201

Podnośniki łanu JD 1177

Polecane posty

tomek2201    40
Witam. Chciałbym kupić podnośniki pochyłego zboża do JD 1177 S II Hydro 4 heder 814 z napędem Schumacher. Powiedzcie mi czy zdaje to egzamin i jakie podnośniki polecacie. Jest kilka rodzai i nie wiem jakie mam kupic. i ile sztuk? Będę wdzięczny za linki do aukcji gdzie mogę kupić odpowiednie.

tomek2201    40

Czy takie będą pasować? https://www.olx.pl/oferta/podnosnik-wyleglego-lanu-zboza-schumacher-john-deere-new-holland-solid-CID757-IDAxTFb.html

Wiadomość z agroFakt.pl

adamo2250    4
1 godzinę temu, tomek2201 napisał:

a ile ich należy założyć? co ile bagnetów?

Ja mam chyba co 4 bagnet

Dnia 21.06.2020 o 20:41, tomek2201 napisał:

Od spodu pod bagnetami musisz mieć takie specjalne uchwyty w tym filmie to widać dobrze ,Ja mam takie podnośniki w obydwóch kombajnach i kosze z nimi cały czas  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Tomas1991
      Witam Wszystkich 
      Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem John Deere 1188 SII Hydro 4, ponieważ poszukuję instrukcji obsługi oraz katalogu części w języku polskim. Chciałbym również uzyskać jakieś informacje odnośnie tego modelu kombajnu, na co warto zwrócić uwagę, jakie są opinie odnośnie tego modelu kombajnu. 
      Pozdrawiam 😁
    • Przez miki83
      Witam. Potrzebuję instrukcji obsługi do kombajnu john deere w540. Czy ktoś ma do sprzedania lub zrobi ksero oczywiście koszty pokryję
    • Przez lukus
      Witam mam taki problem że wymieniłem sprzęgło i teraz nie moge odpowietrzyc przegła. Nie Wiem co sie mogło stać . Proszę o pomoc.
    • Przez zdzichu124
      Witam , czy aby wymienić pas młocarni trzeba demontować jedno z kół pasowych czy jest sposób na wymianę pasa bez ściągania koła ? Dzięki za odpowiedź.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj