cwaniak792

Problem z jazda

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cwaniak792    0
Napisano (edytowany)

Witam. Posiadam Renault 120.54 z rewersem elektrohydraulicznym i polbieg ami. Jak się nagrzeje to wchodzi w tryb awaryjny. Czyli do tyłu nie jedzie i tylko drugipolbieg działa. Dodam że cewki sprawdzone i oleje z filtrami wymienione czy ktoś miła podobny problem i jak to usunąć dzięki z gory

Edytowano przez cwaniak792

cwaniak792    0

To znaczy

Dnia 22.06.2020 o 20:15, robert199411 napisał:

potrzebna porządna diagnostyka (pomiar cisnien itp)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mackozbogdanca
      Witam chcialbym kupic kompletny katalog do renault 110.54 jesli ktos ma takowy na sprzedaz bede wdzieczny nie moge tego znalezc w internecie aukcje sprzed kilku lat.... 504946339
    • Przez ksjan68
      WITAM MAM PROBLEM MOZE KTOS Z WAS ROBIL LUB DAWAŁ GDZIES DO SPRAWDZENIA LUB REGENERACJI ROZDZIELACZ PODNOSNIKA OD RENI.PODNOSNIK JEST B.MAŁY MNIEJSZY NIŻ W 60- TCE!NIE WIEM CO ROBIĆ BO MAM OBJAWY ZE PODNIESIE ZA PIERWSZYM RAZEM OPUSCI ALE JUZ ZA DRUGIM RAZEM CORAZ GORZEJ OPUSCI AZ WCALE?OD PODNOSZENIA I OPUSZCZANIA TYLKO ON JEST CHYBA ZA TO ODPOWIEDZIALNY.MOZE KTOS MIALJUZ TAKIE PROBLEMY?

Nie piszemy caps lockiem!
    • Przez Pascall
      Witam. Mam problem, zolw zajac nie działa.
      Wyświetlacz przy kierownicy też przestał pokazywać położenie skrzyni biegów. Miał ktoś taki problem? 
    • Przez PiterParker
      Witam. Jak w temacie. Czy ktoś powie mi na jakiej zasadzie i jak działa element pokazany na zdjęciu? Na mój rozum powinno się to chyba obracać podczas podnoszenia tak by podnosić wyżej maszyny?? U mnie niezależnie od wysokości podnośnika to stoi w miejscu.

• Przez Kacper257
      Gdy ciągnik się rozgrzeje słychać rzężenie w hydraulice i tur zaczyna wolniej chodzić czy może to być wina pompy? Zamontowana była jakaś tańsza.
      Z góry dziękuje za odpowiedz 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj