camo

Jęczmień j

Polecane posty

camo    63

Witam, chciałem zapytać co mogło spowodować to że kłos zrobił się taki brązowy tak jakby zgnił, oraz czy na liściach jest jakaś choroba?

IMG_20200614_171256.jpg

IMG_20200614_171208.jpg

IMG_20200614_171920.jpg

camo    63
31 minut temu, Broody napisał:

Głownia pyląca, zaprawiane miałeś zboże? 

szczerze mówiąc zaprawiane podczas wiewu, więc tak średnio.

A co może być przyczyną tego że liście są takie? Plamistość żółta, rdza jęczmienia czy coś innego?

Wiadomość z agroFakt.pl

camo    63

ja niby też zaprawiałem ale to nie jest takie dokładne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miki7211
      Po wstępnych oględzinach działu zboża stwierdziłem ze jest masa podobnych tematów. Dla tego zakładam ten temat i go przyklejam po to zeby wszystkie wasze problemy dotyczace zbóż ozimych opisywac własnie tu
    • Przez Mateusz100
      Witam mam posiany jećzmien ozimy i narazie nic nei pryskałem ale zauważyłem ze liście robia sie zólte i więdną i usychają czym jest to spowodowane bo nie mam pojęcia a przy granicy to cały pas sie zrobił żółty nie mam pojecia dlaczego proszę o pomoc?
    • Przez kamil5421
      Witam. Pierwszy raz zasiałem jęczmień ozimy odmiana jakubus 5ha, teraz mam pytanie czym można go teraz opryskać na jesieni, jaki środek zasosowac na chwast, mszyce i grzyba, czy dać coś na wzmocnienie na jesieni aby lepiej przezimował, z góry dziękuję za podpowiedzi
    • Przez Kazik22222
      Mogę połączyć EKOLIST Saletra wapniowa 17%CaO z Cyperkill Max 500EC w jednym oprysku  na jęczmień ozimym na mszyce ?Da radę jeszcze coś na to poradzić sprawdzi się to ?
    • Przez kamil84
      Orka po trawie

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj