Rolnik551

Pronar 82a pali światła i nie odpala

Polecane posty

Rolnik551    2

Witam szukam porady bo już ręce opadają jakiś czas temu przy odpalaniu jak kręcił było słychać tykanie jakby przekaźnik 12/24 za którymś razem nie odpalił do podłączyłem prostownik Ale zdziwiony byłem bo akumulatory miesiąc temu wymienione na nowe Ale odpalił po podłączeniu na następny dzień już prostownik nie zadziałał kupiłem przekaźnik w takim razie wymieniłem I nic nie dało to nadal tykał patrzyłem miernikiem niby prąd idzie z obu akumulatorów Ale po przekręceniu zapłonu napięcie przy rozruszniku się nie zmieniało było ok 13-14v czasem był przeskok na gdzieś do 20v Ale nie było czasu to robić więc odpalany był  na zaciąg Ale niestety coś się stało dalej I spaliło wszystkie światła halogeny I prawdopodobnie rozrusznik o dziwo wszystkie bezpieczniki całe co może być? Kable nie popalone więc nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Wszystkie kable, klemy i zaciski do sprawdzenia w układzie akumulatory, przekaźnik, rozrusznik. Któryś kabel musi być przerwany. Ten układ jeśli jest zadbany i ma nowe akumulatory, działa dobrze wiele lat.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak mówisz że wszystko popaliło, a akumulatorów nie ładuje, to wychodzi, że przełącznik został w pozycji 24v. Tak mi się wydaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj