News
pacal122

Problem ze zdjęciem elemętu.

Polecane posty

pacal122    0

Szanowni Państwo, mam problem z kosiarką sadowniczą, a mianowicie tak jak na zdjęciu odkręciłem ten pierścień czy co to tam jest i nadal ta czapka nie chce zejść. Muszę ją zdjąć ponieważ chcę wymienić oring bo się olej leje. Liczę na szybką odpowiedź.

kosiarka 1.jpg

Gość   
Gość

A z drugiej strony ? Znaczy może od góry ? Tak tylko się zastanawiam .

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    575

A nie można tej blachy ściągnąć ściągaczem z oski odkręcić ten dekielek na te śrubki i wyciągnąć z przekładnią do gory

ZETOR TEAM

pacal122    0
4 minuty temu, wojtal24 napisał:

A nie można tej blachy ściągnąć ściągaczem z oski odkręcić ten dekielek na te śrubki i wyciągnąć z przekładnią do gory

Chłopie ja nie mam żadnych ściągaczy tylko klucz i młotek xd

wojtal24    575
pacal122 napisał:

4 minuty temu, wojtal24 napisał:

Chłopie ja nie mam żadnych ściągaczy tylko klucz i młotek xd

chłopie jak nie masz ściągacza to możesz spróbować ta blachę z oski zbić młotem

ZETOR TEAM

dsbh    344

obraz.png.e0cae4b15dcf01510cddc30e21b2f642.png

To jest jakaś nakrętka, czy tylko tak wygląda ?

Jak to oryginalna kosiarka może znajdziesz gdzieś katalog części i będzie widać jak to rozebrać. Druga sprawa z młotkiem i paroma kluczami daleko nie zajdziesz trzeba uzupełniać narzędzia niestety opłaca się, później praca znacznie przyjemniejsza jak nie musisz kombinować jak to zrobić bo masz odpowiednie narzedzie

zbycho77    11
15 godzin temu, dsbh napisał:

To jest jakaś nakrętka, czy tylko tak wygląda ?

Wygląda jak nakrętka pod klucz hakowy .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. Czy ktoś się orientuje czy firma lely produkuje jeescze kosiarki lely splendimo lub może jakaś inna firma robi kosiarki na tej samej zasadzie listwy? 
    • Przez eMJot87
      Jutro muszę jechać po rotacyjną. 
      Jakie są wasze opinie o tych dwóch markach?
      Jakie mają zęby w przekładni (proste/skośne)?

• Przez akooo
      Witam może głupie pytanie ale czy koszenie rotacyjna ciągnikiem bez kabiny jest niebezpieczne? Jak to jest podczas koszenia z osłonami gorzej bierze trawę?
    • Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez Matisl
      Witam Panowie 🙂 chcę zacząć kosić ugory kosiarką rotacyjną i mam pytanie, czy mogę kosić kosiarką na podnośniku, aby talerze były w gorze? Dziki trochę poryło itp i nie chce zniszczy sprzętu. Czy taki manewr przejdzie? 
      Drugie pytanie, czy lekko krzywy talerz będzie powodował jakieś bicia? Czy dopuszczalne są jakieś skrzywienia? W jednym miejscu podczas obracania unosi się chwilowo ok 1-2cm. 
      Pozdrawiam i proszę o pomocne słowo 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj