Polecane posty

witam czy ktoś tu z forum trzyma może źrebięta na eksport? jestem z lubelskiego i ogólnie to dziadek chce przejść z byków właśnie na źrebięta na eksport i jest tu firma która sprzedaje źrebaki i po 6-7 miesiącach kupuje je utuczone i czy ktoś właśnie e ten sposób je trzyma?

Wiadomość z agroFakt.pl

eMJot87    7

Heh.. .. mi to wałem śmierdzi. Tak samo jak kontraktowy tucz bydła. Ps. chodowałeś kiedyś konie? bo jak nie masz doświadczenia to długa droga przed Tobą. wiem coś na ten temat. chwilowo tylko 26 posiadamy w gospodarstwie.

no napisałem że to dziadek chce a ja się chce dowiedzieć bo przecież on tu nie założy tematu.... a on ma doświadczenie z końmi bo tylko przez ostatnie 5 lat nie trzymał żadnego a tak to po kilka zawsze mial

a byki kontraktowo też trzyma kilku gospodarzy w okolicy i nie rezygnują z tego więc chyba źle nie jest

eMJot87    7

jak uważasz. ogólnie to mam w *upie kontrakty. mój towar i sprzedaje komu chce. skąd masz pewność, że przy odkupieniu nie zaniżą Ci ceny? przeczytaj kilka razy umowę i przelicz wszystko. czas,paszę, lekarza itp. kwestia jakiej jakości obsadę Ci przywiozą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Akala
      Witam,mam pytanie dla osób posiadające króliki na ściółce. Co według was jest lepsze : słoma czy wióry drewniane? Ja wolę słomę,królik po pościeleniu trochę zje a sprzątając jest łatwo. Może nie znam jakieś magicznej zalety wiór ale z mojego doświadczenia zauważyłam że kończy sklejając się w mokra papkę. Być może nie znam jakiś magicznych właściwości wiórów.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez koda92
      Witam 
      Ostatnio znajomy przyniósł mi 4 l probiotyku doktor Animals dla królików. Zapomniał o nim i tak przeleżał pół roku. Był używany, ale w oryginalnej bańce w pudełku w niższej temperaturze. Na opakowaniu pisze, że po otwarciu zurzyć do 21 dni. A minęło pół roku. Czy to jest coś warte? Czy te bakterie tam wyginęły? Zapach i kolor jest jak nowy świeżo otwarty. 
    • Przez MafiaLolek
      Witam mam do wyboru 2 kucyki bądź 5 owiec,
      Co daje więcej obornika?
      Co potrzebuje więcej siana ? 
      Co jest droższe w utrzymaniu ? 
      Co jest bardziej opłacalne ?
    • Przez Farmeer11
      Witam, jestem nowy na forum, nie wiem czy pytanie na miejscu, jeśli nie to przepraszam.
      U moich królików zdiagnozowano kokcydioze, i tak się zastanawiam, bo mam sporo oborniku od nich, również taki rozcienczany z wodą. I z tego co znalazłem w internecie to kokcydia mogą w oborniku przetrwać długo, ale nie mogę znaleźć informacji ile mogą przetrwać w wodzie, gdyż taką wodą podlewamy ogródek, jeśli ktoś ma informacje na ten temat będę wdzieczny za podzielenie sie nimi, pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj