News
koper88

Ustawienie początku wtrysku farmer 8248 f2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koper88    53
Mam problem z ustawieniem początku wtrysku w farmerze 8248 z silnikiem mtz. Instrukcje od mtz na nic się zdają bo w farmerze chyba jest koło zamachowe inne i nie posiada ono otworu do ustawiania kąta. Czy ma ktoś z tego forum jakiekolwiek pojęcie gdzie w tym ciągniku jest jakiś punkt czy coś według którego można ustawić początek wtrysku?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gospodarz18882
      Tak jak w temacie, podnośnik opuszcza po zgaszeniu ciągnika, po 5 minutach cięgna są już w dolnej pozycji. I z ciężarem i bez. Po rozebraniu siłownika na tłoku jest tylko jedna uszczelka i jej stan jest jak na zdjęciu, może być ona przyczyną? z tego co widzę można ją kupić tylko zamawiając z włoch.

• Przez Piotrullo
      Witam, mam problem z podnośnikiem pod dużym ciężarem opuszcza najprawdopodobniej to wina oringów w podnośniku, tylko jak się do nich dostać i czy trzeba zdejmować kabinę?
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez farmtrac8244
      Witam mam takie pytanie odnośnie przedniego napędu w Farmerze. Właściwie to problem mianowicie od jakiegoś czasu dosć często pali mi bezpiecznik od napędu. Czym to może być powodowane? Zastanawiam się czy faktycznie cewka może nie być uszkodzona. Z resztą to by tłumaczyło dlaczego włożony był bezpiecznik 15 zamiast 5 jaka powinna być. Miał ktoś coś podobnego? 
    • Przez nfs33
      Witam, podczas orki pękła obudowa sprzęgła w ciągniku farmer 10244 c1. Dzwoniłem do Sokółki, to cena nowej obudowy to około 14tyś złotych. Nie ukrywam, że jest to dość duża cena i szukam alternatyw. Czy orientuje się ktoś może czy jest możliwość dopasowania obudowy sprzęgła od jakiegoś innego traktora lub możliwość kupna tańszego zamiennika? Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj