Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
griga

Ceny skupu ziemiopłodów ze zbiorów 2006

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Wiadomość z agroFakt.pl

piootr    3

jA DZISIAJ patelenke jęczmienia sprzedałem gość przyjechał swoim transpoprtem ksae dał na ręko po 420 za tone

yacenty    557

dzis mialem oferte 550zl /tone pszenicy konsupcyjnej - zobaczyl to pewien handlarz kolo mnie i juz dawal 570, chyba czas powoli zaczac myslec o sprzedazy :)

griga    135

Młynpol z Krzyżowej 530 + VAT za chlebową czyli jak dla ryczałtowca 556,5zł/t termin płatności 10 dni

Józek    0

Wg mnie nie opłaca się za tyle w takim terminie. Z powodzeniem można sprzedać jakościówke po 580zł/t z terminem płatności 2 tygodnie.

Kizo    5

W jakiej cenie jest u kogo jeczmień i inne zboża paszowe. Ja obecnie zaczynam kupować jęczmień a niedlugo inne zboża. Na dzień dzisiejszy za jęczmień płacimy po 53-55zł.A może ktoś z podlaskiego lub okolic ma na zbyciu w takiej cenie owszem z dowozem.

piootr    3

ile do ciebie będzie z lublina ? 

może być naczepa 30 ton z kiprem do tyłu ?

Kizo    5

Z samego lublina według autpmapy 207km. Narazie naczepa mi zbytnio nie odpowiada wole składy samochód +przyczepa.

Kizo    5

Piootr a ty masz ten jęczmień czy tak sie pytałeś. Na dzień dzisiejszy nie jest ważny rodzaj samochodu może być i naczepa z wywrotem do tyłu.

piootr    3

Mnie zostało z 10 -12 ton  jęczmienia do sprzedania tylko że u mnie teraz dają 55 na miejscu

2 tygodnie temu była inna sutuacja  cenowa

Kizo    5
:P ok niema sprawy cena zboża ciagle w górę a żywca w dół. No nic trzeba szukać dalej i płacić ile zaśpiewają bo chodowli nikt se ot tak nie zlikwiduje. Może pomału coś się zmieni z tą ceną. Ja chce słabej złotówki to bedzie bardziej opłacało się na zachód sprzedać półtusze a co za tym idzie cena podskoczy  ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować