Leobone

Hardi 1200l

Polecane posty

Leobone    1

Mam problem nie mogę opuścić belki w dół, 

mogę poskładać ramiona ale nie mogę odstawić belki na wieszaki...  Żeby zjechać z pola trzeba było spiąć pasami transportowymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1
3 minuty temu, 6465 napisał:

Pewnie zacięty elektrozawór

 

Cewka, czy wystarczy przesmarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

U mnie tak się działo jak nie miałem wolnego spływu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leobone    1

Panowie dzięki za rady, w przyszłym tygodniu się za to zabieram ale pewnie elektryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Przemek15_03
      Witam,
       
      Mam takie pytanie czy ktos może mi napisac dokaładnie jak smarowac pompe od hardiego? nie mielam wczesniej takiej pompy. Wiem tylko że smaruje ja się smarem ale gdzie ? i jaki smar najlepszy ? Prosze o podpowiedz, pozdrawiam ( mam taką samą jak na zdjeciu ponizej tylko moja jest stara )

    • Przez kazlab1
      Witam serdecznie, bardzo pilnie potrzebuje pomocy, Kupiłem opryskiwacz Hardi Master MB. Niestety nie pryszcze, natomiast ciecz jest mieszana w zbiorniku. Zanim sprawdzę pompę chciałbym się dowiedzieć od specjalisty jak powinny być ustawione zawory i jak się uruchamia? dołączam zdjęcia



    • Przez Łukash
      Witam. Jestem od niedawna właścicielem takiego zestawu i mam problem z komputerem. Ten dolny komputer od sterowania sekcjami itd działa z tym ,że nie wyświetla się ciśnienie, cały czas jest 0. Z kolei na tym górnym komputerze gdzie wprowadza się dawkę, ustawienia, liczbę impulsów itd nie mogę zacząć nic bo wyświetla się błąd: "input missing" jeśli ustawię angielski a po niemiecku "Eingabe fehlt". Być może przyczyną obydwu problemów jest wina czujnika ciśnienia? Da się go jakoś sprawdzić?
      Komputer wygląda tak jak ten: http://www.traktorpool.pl/media/1306/1951306/4692455/Pflanzenschutzspritzen-Jacoby-4692455.jpg?height=800&width=600&quality=80
    • Przez Lukas85
      Koledzy mam w swoim opryskiwaczu Hardi LXY 800 zamontowany przepływomierz taki jak na zdjeciach ponizej. Opryskiwacz nie ma komputera ani elektrycznych sekcji jest tylko sam przeplywoimierz z przewodem. Moze ktos ma cos takiego zamontowanego u siebie i moglby sprawdzic ktore kable sa od zasilania? Z tego co wyczytalem przeplywka ma wyjscie OC, mam juz polan na jej wykorzystanie tylko musze wiedziec ktore przewody sa zasilaniem zeby jej nie uszkodzic



    • Przez Student91
      Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, zgłaszam się o pomoc w wyborze opryskiwacza na areał około 90 ha. Dodam, że najodleglejsze pola mam 4 km od domu. Myślałem nad opryskiwaczem około 2500 litrów przy belce 21m. Mój wybór oscylował pomiędzy Amazone UG 2200, a Lemkenem Primusem 25. Co sądzicie o tych opryskiwaczach? Może ktoś posiada wiedzę i orientację nt tych opryskiwaczy albo może doradzicie jakieś innego producenta? Hardi? Na opryskiwacz chcę przeznaczyć około 120 tys zł. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj