Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Może ten filmik uświadomi Cię w skuteczności tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Właśnie dzisiaj rano natknąłem się na ten filmik. Ale o tych droższych czytałem dość dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deniss    0

Polecam najlepiej sprzedawany produkt na muchy w 2014 roku http://dezder.com.pl...53,p135,pl.html

albo może na próbę małe opakowanie http://dezder.com.pl...53,p818,pl.html

 

 

Ja też szukam czegos skutecznego na muchy. Słyszałem o tym Cimex Out, ale nie mam do niego przekonania, bo on chyba nie ma w składzie permetryny? A podobno jest to składnik zabójczy dla much. Z permetryną znalazlem środek Reset Strong, ale nie znam opinii. Ktos wie, stosował? Co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Moja ochrona zaczyna się  wiosną nim pojawią się muchy , oprysk na larwy plus apacz na 1 hektar (mieszam to z kilogramem cukru oraz butelką piwa, jeśli bedę smarował zwiekszam zawartość cukru aby powstał klej). Działa długo bo ok miesiąca i wszystko pada. Trzeba zachować zwiekszą ostrożność gdzie zwierzeta stoja na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d___b    72

U moich krów na pastwisku wczoraj była inwazja jusznic deszczowych (much końskich), a dzisiaj bąków.

Profesjonalna pułapka kosztuje ponad 600PLN robił ktoś podobną pułapkę "home made" ?
Wyczytałem, że na muchy końskie różnego rodzaje odstraszacze nie działają..

Edytowano przez d___b

8bdb4a7a95566.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekMat    0

Kupilek miesiac temu takom buteleczke plynu Muszak na Alegro za 19 zl i posmarowalek pedzlem ramy okien u cielakow. 1 butelka wystarczyla na czesc budynku to zamowilek wlasnie jeszcze 5. Pod tymi parapetami co posmarowalek mam tera kupki much. Ciekawe czy bezie dzilac jak piszom kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słownika nie dołączyli do paczki? Na jakiej substancji oparty ten muszak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem małe doświadczenie i wysypałem na kartki papieru Apacza na stonkę gdyż oprysk z udziałem tego środka i cukru działał ok 4 dni. Efekt : co 3 dni muszę sprzątać  z kartki zdechłe muchy bo miejsca brakuje. Fajny i tani sposób. Wystarczy chwila kontaktu z ty środkiem i muchy zaczynają szaleć i zdychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18

Polecam kupno preparatu DRAKER 10.2 skuteczny, nie szkodzi zwierzętom jak i człowiekowi a działa 2 tygodnie :)


bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

@jarekMat czyli Jarosław Matuszewski lekarz weterynarii, producent Muszaka i bentawetu człowiek wykształcony, a upodla się umyślnym popełnianiem błędów kalecząc nasz piękny język tylko po to aby zrobić kryptoreklamę swojego produktu. Panie Jarosławie to nie wypada.

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinek192    8

straszna chała @jarekmat...a co do tematu to u nas stosujemy quick bayt rozmieszany z miodem ( oczywiscie sztucznym, cena za sloiczek ok 3 zl ) i troche wody i tym nie pryskam a pedzelkiem smaruje jak najwiecej metalowych elementów i efekt zadowalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam już gdzieś te wszystkie trucizny. Chyba kupię lampę owadobójczą na poczatek mniejszą za ok100 zł. Widziałem na yt filmiki i przyznam, że jestem ciekaw efektów u siebie. Wiekszość tych produktów jest oparta na cypermetrynie i którego by nie kupić efekt jest ten sam. Mogę polecić tectonic do polewania grzbietów. Polałem krowy blisko miesiąc temu i mają spokój z muchami. Siedzą 2-3 muchy podczas gdy wcześniej było kilkadziesiąt. Jedyny produkt na który warto wydać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekMat    0

To jest autentyczny wpis jednego z hodowców- pokazuje jak naprawdę działa Muszak: http://bentawet.pl

Link do aukcji, n.t. której ten człowiek kiedyś napisał to obecnie- KLIKNIJ tutaj NA ALLEGRO

 

PONIŻEJ ZAMIESZCZAM INNY WPIS JEDNEGO Z KLIENTÓW:

Muszak działa świetnie na małe muszki, chyba owocówki. Gromadziły się one w sezonie wakacyjnym w kuchni w wiaderku z odpadami organicznymi i w koszu. Były tego całe roje, że latały po całej kuchni, po owocach i warzywach. Rozmnażały się chyba w tym wiaderku. Nic na nie nie pomagało. Muchozol zabijał je tylko chwilowo, bardzo przy tym śmierdział. Na drugi dzień wszystko wracało do normy, armia muszek znów w ataku. I tak rok w rok od wielu lat od początku wakacji do jesieni.

Po zastosowaniu muszaka od pana na krawędź wiaderka, nastał błogi SPOOOOOOKÓJ. Żadnej muszki w wiaderku. Odpady wyrzuca się normalnie, nawet więcej, niż zwykle, wyżej wiaderka, żeby sprowokować muszki do ataku. Nic z tego. Muszek nie ma. Najwyżej, jak długo nie wyrzuca się odpadów i zalegają w wiaderku, to od biedy jakieś 2 lub 3 zabłąkane muszki w okolicy wiaderka da się zauważyć i tylko tyle. Środek działa na 100% i przy tym nie śmierdzi, nie czuć go w ogóle. Muchy duże, te domowe, pospolite też zabija bez problemu, bo widziałem, jak jedna z much pasła się kilka minut potem dostała głupawki, jakiejś telepawki nogami, później znalazła się na plecach na podłodze. Gorzej jest tylko z nakarmieniem tych dużych much. Smarowałem kilka miejsc w kuchni, lecz one wpadają chyba przez otwarte okno (futrynę okna też posmarowałem) i nie zawsze pasą się na muszaku. Siedzą na meblach, łażą i wkurzają człowieka, jak chce się poleżeć spokojnie i odpocząć. Pojawiają się jakieś trupy na podłodze, ale zaraz pewnie włażą nowe i tak w koło, także te duże muchy w ilości od 1 -2 do np 5 – 6 zawsze przebywają w pomieszczeniu.

Nie ma tak, żeby ich wcale nie było. Jak któraś czepi się nosa leżącego człowieka to nie ma rady, trzeba wstać i skorzystać z klepki – packi na muchy. Innych owadów i nas nie ma, więc nie mogę nic więcej napisać. Na komary chyba to nie działa. Na ćmy nie wiem. Nie wpadają, jak co roku. Może liżą futrynę? Dziękuję za środek. Będę go kupował co roku. Za rok kupię tego więcej, bo wyjadę do teściów na wieś, a tam robactwa w lecie jest duuuużo więcej, niż u nas, więc go więc go wypróbuję tak, jak testuje się silniki spalinowe na rajdach, czyli mocno i porządnie 1f609.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra historyjka. Musze pogratulować wyobraźni. Proszę tylko nie robić z ludzi kretynów. Nagle wiesz jak pisze się po polsku. Brawo. Kto normalny trzyma w kuchni wiaderko z odpadami. Jak można sobie na takie coś pozwolić i wyrzucać jeszcze wiecej, bo Muszak działa. Pewnie w drugim kącie stoi nocnik, albo wiaderko. Ponowie pytanie na jakiej substancji czynnej oparty jest produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d___b    72

Może jeszcze konto założył tylko po to żeby reklamować swój produkt.
Apeluje do admina o moderacje takich wpisów. 1f609.png
 

Edytowano przez d___b

8bdb4a7a95566.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

My stosujemy dursban zmieszany z cukrem i piwem. Pryskamy opryskiwaczem ręcznym ściany, drzwi ogólnie wszędzie gdzie się bydło nie dosięgnie. Działa zdecydowanie lepiej niż dwuskładnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coler    0

ja już żadnej chemi nie używam  jaskółki i lepy sprawe załatwiają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez birke
      Mam wielki problem z komarami w oborze. Roi się od nich, nie można dać rady. W oborze jest kilka gniazd jaskółek, ale one nie są w stanie wyłapać takiej ilości robactwa. Czy znacie jakiś sposób na pozbycie się komarów, który nie zaszkodziłby krowom, jaskółkom i ich pisklętom?
    • Przez Artaban
      Witam!
      Czy można gdzieś kupić jakieś uspokajacze dla byków które podaje się im w paszę? Chodzi o to że bodą się miedzy sobą i niektóre są agresywne do ludzi. Jak w internecie oglądam zdjęcia i filmy innych hodowców to stoi po kilka nawet kilkadziesiąt byków razem w jednym kojcu i wyglądają na dość spokojne. Co mam zrobić żeby nie były agresywne?  
    • Przez Waldi7373
      Witam. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony tani sposób na zwalczanie larw Gnojki Wytrwałej.
      To takie robaki bytujące w gnojowicy w oborach i pełzające wszędzie. 

       

       
    • Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez Theprzemo205
      Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj