dario761

Zbiornik paliwa Bizon Rekord

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dario761    3
Witam. Kupiłem Rekorda rok 83 w którym cieknie paliwo. Po zdemontowaniu zbiornika okazało się że był już spawany i klejony ogólnie tył i jeden bok zbiornika to tragedia. Za zbiornikiem pełno mokrego i zaolejonego syfu, słoma plewy ziarno. Wygląda to na źle zaprojektowane mocowanie zbiornika za blisko kątowników konstrukcji samego kombajnu, niema jak tam tego wyczyścić. W necie znalazłem nowe za 1299 i 748 zł niewiem czemu taka rozbieżność cen. Kupiłem już trzeci zbiornik używany, wszystkie dziurawe. Ten ostatni (400zł) w najlepszym stanie (3 małe dziurki) będzie pospawany i zamontowany. W związku z tym mam kilka pytań. 1. Jak u was wyglądają te zbiorniki i czy czyścicie jakoś tą przestrzeń za zbiornikami. 2. Czy może ktoś poprawiał konstrukcje Płocka odsuwał zbiornik lub montował jakiś inny. 3. Czy w nowszych rekordach było coś zmieniane w ich konstrukcji, mocowaniu. 4. Czy może ktoś kupował nowy. Cena i jakość? 5. Czy spawanie to dobry pomysł ( małe dziurki). 6. Jakieś sugestie, podpowiedzi, porady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

kup używke i po sprawie w okolicy Łowicza jest szrot z Bizonami


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario761    3

Tak zrobiłem. Ale jak pisałem wszystkie 3 szt ze szrotu dziurawe. Jeden za 250zł nie kombinowany ale mocno zgnity. 2 trochę lepsze po 400zł ale też dziurawe. Gość na szrocie powiedział że jak przyjdą żniwa to po rękach będą całować żeby taki dziurawy kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario761    3

Witam. Zbiornik naprawiony zamontowany zalany i nie cieknie. Mam nadzieję że wytrzyma i jeszcze trochę posłuży.

IMG_20200610_134506.jpg

IMG_20200610_153359.jpg

IMG_20200610_162543.jpg

Jeszcze kilka fotek

IMG_20200610_145959.jpg

IMG_20200610_162554.jpg

IMG_20200625_181924.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj