News
dawid06

Steyr 9200 problem z biegami

Polecane posty

dawid06    1
Witam wszystkich. Mam problem z steyr 9200. Chodzi o to że coś się porobiło z przerzucaniem biegów z wolnych na szybkie. Po przezuceniu na szybkie kontrolka na pulpicie pokazuje że załączone zostały szybkie biegi ale ciągnik nie jedzie stoi w miejscu wolne są bez problemu. Proszę o pomoc was wszystkich kto robił przy tym lub kto ma taki ciągnik. Ciągnik bardzo mi potrzebny a tu taki problem. Pozdrawiam.

Dawid1146    3

A to nie jest przypadkiem ten sam model co magnum 7250? Bo niestety do steyra trudno o jakąś instrukcje napraw itp 

dawid06    1

Już zobaczę. Może akurat to coś podobnego. Wielkie dzięki.

Z tego co porównałem to korpusy zaczepów podnośnik tyk i przedni tuz to to samo. Ale skrzynia w magnum 7250 to pawershift. A w steyr zwykła i nie wiem dalej. Już patrzyłem na wszystko co do skrzyni i nic złego nie widzę, a dalej szwankuje. Dzięki jeszcze raz dawid1146..
Z tego co porównałem to korpusy zaczepów podnośnik tyk i przedni tuz to to samo. Ale skrzynia w magnum 7250 to pawershift. A w steyr zwykła i nie wiem dalej. Już patrzyłem na wszystko co do skrzyni i nic złego nie widzę, a dalej szwankuje. Dzięki jeszcze raz dawid1146..

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid06    1
Wstawiłem zdj parę razy i mi usunęli ją niewiem co się dzieje z tym agro foto
Jak coś wzuce jakieś zdj usuną i nw czy to sami jacyś vip-y mają czy jak
Najlepiej jakbym tobie wysłał.

Dawid1146    3
Napisano (edytowany)

Jak zmieniasz z wolnych na szybkie to przesuwasz wajchę prawo lewo? Mnie to wygląda na skrzynię podobną do masseya zobacz czy masz taki dekiel z prawej strony być może problem masz z przesuwką żółw zając.

Bez tytułu.png

Edytowano przez Dawid1146

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek1974
      Witam możecie polecić jakieś sklepy internetowe z częściami bo remont się szykuje i katalog ma ktoś na sprzedanie  
    • Przez Szymon102223
      Witam. Od dosyć długiego czasu borykam się z problemem braku hamulca w lewym kole. Ciągnik to STEYR 50 z serii plus, rok prod. 1969. Jak się do tego zabrać, z której strony to ugryźć aby problem rozwiązać? Chodzi mi głównie o dotarcie do okładzin. W poszukiwaniach na ten temat zahaczyłem nawet o niemieckie fora, bez skutku. W manualu nic w tym temacie. Do wymiany najprawdopodobniej okładziny.. Byłbym niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc, za "poradnik" jak to sprawnie rozebrać i wymienić po rękach wycałuje :P 
      Jeżeli czegoś nie napisałem proszę o uwagę, poprawię.
      Pozdrawiam !
    • Przez Marianw5
      Witam kupiłem niedawno ciągnik Steyr 8090A z 92 r i mam problem z częściami. Dokładnie chodzi mi o przedni napęd nie mogę dostać ani łożysk ani elementów zwiazanych ze zwrotnicą, satelit, uszczelniaczy itd ma ktoś może takie części lub wie gdzie można coś takiego dostać? Jestem z Podkarpackiego.
    • Przez 123Rolnikowy
      Proszę o opinię o tym ciągniku
    • Przez kubakar117
      potrzebuję pomocy odnośnie kodu 3003 . Traktor nie odpala
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj