thor1984

Wiertarko - Wkrętarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wkrętarka NAC
thor1984    685

Witam, muszę w końcu zrobić dzieciakom nowy plac zabaw, powymieniać jakieś sztachety i ogólnie jakieś tam drobne prace w gospodarstwie i domu. Głównie chodzi o plac zabaw który będzie trochę oddalony od domu więc ciągnięcie kabla odpada. przeglądam ofert i im więcej tym większy mętlik w głowie. W oko wpadła mi taki model   https://www.narzedzia.pl/wiertarko-wkretarka-udarowa-ryobi-one-r18pd3-242s,80296.html    Mieliście do czynienia z tą marką ? A może coś innego w tej cenie albo lepszego a tańszego :DOgólnie to po zrobieniu placu zabaw i wymianie ogrodzenia nie będzie zbyt często używana ( w razie potrzeby w gospodarstwie lub coś tam w domu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

ja mam wiertarko -wkrętarkę udarową Parkside i dwa akumulatory za połowę ceny tego zestawu i jak dla mnie to aż za dość.Te same parametry co Ryobi tylko 20V akumulatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Jak zaczniesz używać wkrętarki to zapomnisz gdzie zostawiłeś wiertarkę  , tak to działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek308    35

Ja moge polecić yato mam wkrętarke udarową ponad rok i śmiga elegancko czy w betonie czy w metalu idzie fajnie wiercić jak narazie zero problemów a lądowała nie raz ze sporej wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam Ryobi - trochę starszy model ale też 18V. Sporo przeżyła i na gospodarstwie i na robotach gdzie kręciło się nawet po 1000 wkrętów dziennie. Z dużą baterią trochę słabo wyważona ale da się robić, z małą o wiele wygodniej. Co do parksida - koledze w pracy 3 dni wytrzymała - nie wiem - może taki egzemplarz się trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28

ja też polecam parksaide i wynikla kiedys taka sytułacja zepsuła się główka była plastikowa teraz są już metalowe oddajac ją na gwarancje wysyłkową wrócił całkiem nowy model ulepszony tej wkrętarki była zakupiona w lidlu mam kilka narzedzi tej firmy i chodza ostanio nabylem dwa diaxy duzy za 190 i mały za 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Ja w pracy używam De Walta i spokojnie mógłbym polecić, ale to raczej zbyt drogi sprzęt na Twoje potrzeby. Cokolwiek wybierzesz, zapewne wytrzyma budowę placu zabaw zanim sie zepsuje, ale jeżeli chcesz zainwestować w mobilne elektronarzędzia to polecałbym wybrać taką markę, która produkuje serię urządzeń zasilanych tymi samymi bateriami. Na pewno Ryobi ma w ofercie wiele ciekawych produktów, np szlifierka, wyrzynarka, latarka itp. Chyba lidlowy Parksaide też idzie w tym kierunku. Plusem takiego wyboru jest to, że kupujesz jeden zestaw z baterią, a później już tylko same narzędzia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkallo    0

Dla czego chcesz koniecznie bezszczotkową? Do domu nie wiele to wniesie. Jako szary zjadacz chleba nie odczujesz różnicy. Woltaż? Tu też bym się zastanawiał gdyż nie definiuje on mocy. Nie jedna 10 np. Jeden z flagowców od metsbo BS10 biję na głowę szereg 18tek. Jeżeli koniecznie 18v to Metabo SB18 lub BS18. Nadmienię jeszcze ze chyba trochę niewłaściwie szukasz tej wkrętarki. Rozsądniej kierować się wagą narzędzia, pojemnością akumulatora, momentem obrotowym, wielkością narzędzia, dostępem serwisu. 

Do zakupu innych narzędzi polecam stronę

https://buythis.pl/wkretaki-2/

można tutaj skompletować wyposażenie do domowego warsztatu.

 

Edytowano przez Nikkallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj