Polecane posty

elux    8

ja poszedłem w LED z Wesem-a- trochę drożej ale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Wessem, WAŚ, dobrze wydane pieniądze. Drogie, ale dobre. Może być tak, że przy tych tanich, zwłaszcza panelowych nie posłuchasz radia przez zakłócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    179
pala92    69
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, przemekuliski napisał:

za 200 zł kupisz komplet reflektorów 2 na przód 2 na tył

I za rok kupisz od nowa😂

Wesem za ok 170 2 szt na alledno robi robote.

Ten chinski szajs nie ma chłodzenia i jest slabo uszczelniony i po roku go szlag trafia

Edytowano przez pala92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstrąg    15

Za 170 nie kupisz 2 szt. wesemów albo ja nie widzę na aledrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    179

Te co wyslalem w linku mam juz 2 lata i nic sie nie dzieje, i nawet jest gwarancja 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstrąg    15
2 minuty temu, pala92 napisał:

Miesiac temu bralem 2 szt za 169.90😀

A ja też miesiąc temu tylko za 250zł 2szt. Ile lm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Sorki panowie pomyłka 250 kosztowaly 2000 lm. I tak warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj