masseyek6280

Olej Hydrauliczny w Bizonie

Polecane posty

Cześć. Orientuje się ktoś czy w bizonie Z0-56 z 87 roku jest korek spustowy oleju hydraulicznego czy coś w tym stylu? Jeżeli nie to jak najlepiej tem olej spuszczać żeby połowa na ziemie nie poleciała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67

była rura obok wariatora ale nie wiem od którego roku w z050 nie mam a w z056 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Masz korek pod spodem zbiornika tzn, na dnie . Ucinasz bańkę podstawiasz i po problemie, nie ma nad czym się doktoryzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj