Ulan

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

Polecane posty

Nikita_Bennet    316
Katalog części Zetor 5211-7745

 

Hej czy tylko ja posiadam jakieś instrukcje??? :angry: :angry: :angry:

 

nie

sam mam kilka instrukcji w wer elektronicznej.

na zimę planuje przeskanowac katalog od 10145 (ponad 400 stron).

tylko brakuje mi czasu się tym bawić ;(


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shinigami    0

wielkie dzieki za katalog adikpl1'wi nalezy sie duze piwo ;-)

 

ps. a moze ma ktos jeszcze instrukcje do zetorka 9540 lub podobnych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max2505    1

ja także poprosiłbym o instrukcje i katalog do c 330. >>>>max2505@wp.pl

jeśli ktoś ma to przydałby mi sie jeszcze do kosiarki Z - 042

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zecio    0

ja potrzebuje do zetora 5245 lub innych podobnych modeli czy ktos moze mi pomoc kubiync2000@wp.pl lub gg 9970347. z gory dzieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

moze mi ktos zrobic skan lub zdjecie z instrukcji obslugi bizona supra strony gdzie znajduje sie opis znajadowania sie smarowniczek


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofek    0

Lin do ściągnięcia książki katalogu części do Ursusa C-330.mam także katalog części do Ursusa c-362 ale w wersji papierowej jak tylko znajdę chwilę to ją zeskanuje.

Ja osobiście poszukuje wszelkich instrukcji katalogów do ciągników i maszyn rolniczych, do przesłania na e-maila, lub katalogi elektroniczne (parts catalogue), ewentualnie linki do takich katalogów.

Mój e-mail krzysiedd@wp.pl

Poniżej link do pliku na prywatnym serwerze.

http://www.msz.org.pl/Ursus_C330.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

adikpl1 a nie masz może instrukcji napraw bo poszukuje, ale chyba nikt nie ma może ty???Ładnie proszę :(:) :)!!!


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Do C-330 instrukcję napraw mam zeskanuję w najbliższym czasie a instrukcji obsługi nie mogę znaleźć. Powyższy katalog części nie obejmuje M-ek a mój chyba tak (lata 86-88). Może niebawem zakupię instrukcję napraw do Zetorów ale to nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos katalog czesci do zetora 16245 lub ursusa 1634 bo to podobno to samo.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio1    0

Ja poproszę katalogi i instrukcje obsługi oraz INSTRUKCJE NAPRAW w języku polskim do URSUS c360, MF 255, Zetora 7211 i MTZ 82TS.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czytac umiesz? na gorze strony masz linki do katalogu Zetora Masseya i 60

 

 

Koledzy mam zamiar poskanowac swoje wszystkie instrukcje i je udostepnic. Co myslicie o takiej formie katalogu? Prosze o komentarze. Oto link

http://rapidshare.com/files/43110119/P_ug_...alog_cz__ci.rar


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos zrobic skan lub zdjecie z instrukcji obslugi bizona supra strony gdzie znajduje sie opis znajadowania sie smarowniczek

 

 

Jak Ci nadal potrzebny ten schemat moge zeskanowac. gg 7964877


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

jeśli ma ktoś instrukcje do masseey ferguson 3060 prosze o kontakt gg 7803827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yphqn    0

witam wszystkich

była by możliwość przesłania instrukcji obsługi do ursusa 4512 na adres yphqn@o2.pl, z góry wielkie dzieki wszystkim

adikpl1 jak możesz to prześli, dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Czy ma ktoś może instrukcję napraw i katalog części do dużych Ursusów (sześciocylindrowych)?


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

Instrukcja naprawy do C360-3P do pobrania jest w dwóch częściach

http://www.uploading.com/files/0ATSOTE4/In...zesc_1.rar.html

 

http://www.uploading.com/files/LPSY9Z88/In...zesc_2.rar.html

 

Ps. Pod reklamami jest napis w jezyku rosyjskim i obrazek przepisujemy kod z obrazka do ramki i klikamy na przycisk pod ramka i pobieramy


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Potrzebuje instrukcji obsługi do zetora 8045, albo do ursusa 914 (bo to pokrewne ciągniki. Jeśli ktoś takie posiada prosze o kontakt na gadu. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

Witam, poszukuję katalogu części do:Ładowacza UNHZ 750 z 1988ro

Jeżeli ktoś ma tylko jeden egzemplaż to będę też zadowolony z skserowanego :]

Zadowolony równiez będe z adresu czy telefony do sklepu gdzie takie coś moge dostać

Z góry dziękuje. Piotrek9876@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
workshop    0

Witam,

Posiadam oryginalna instrukcje napraw do ciagnika MF 2685 w jezyku angielskim, na zamowienie moge zalatwic instrukcje do wiekszosci modeli ciagników m. in. Ford, New Holland,

John Deere, Massey Ferguson, Mitsubishi, Case/IH, Zetor, oraz instrukcje napraw silników: Ford, Perkins, Lister, International, David Brown, Case, John Deere, Allis Chalmers, Lombardini. Zainteresowanych prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj