Ulan

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stanley    0

witam

potrzebuje instrukcji obslugi i katalogu czesci do case 5120

Prosze o pomoc jesli ktos ma cos takiego :P

 

czekam i pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelek    0

ja potrzebuje schemat instalcji elektrycznej do 1234 lub 1224 po roku 1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

WITAM

posiadam instrukcje obslugi do ciagników DEUTZ-FAHR i nietylko w jezyku niemieckim jak by ktos potrzebowal moj e-mail: rkrystian@interia.eu lub nr gg 10024523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Krystian a ja bym poprosił. Chętnie poczytam :D

 

Daj na: banan13ostrowmaz@interia.pl

 

Lub wrzuć na www.sendspace.pl i wstaw tu link lub wyślij mi link na gg: 4115202 :D THX :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek    5

Witam

Czy jest ktoś może w posiadaniu instrukcji napraw do CASE 956XL . Jeśli tak to proszę o przesłanie mi go.

Posiadam instrukcje obsługi z katalogiem części do sieczkarni KEMPER SPRINTER PROFI dwu rzędowej po niemiecku jak ktoś potrzebuje to pisać

mój e-mail leszekk1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

Witam

Posiadam instrukcje obsługi do ciagniakow DEUTZ-FAHR Agrotron, AgroXtra, AgroStar, i inne są w jezyku niemieckim jak by ktos potrzebował moj e-mail rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam instrukcję w języku polskim do Agrotronów 120, 130, 150, 150.7, 165.7 Jak by ktoś coś potrzebował mogę zeskanować. Z tego co zauważyłem to wszystkie jest tak samo jak w 6cio cylindrowych mk3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

Witam

Posiadam instrukcje obslugi do ciągników Deutz-Fahr, John Deere, Case, Fendt, MF, New Holland 8670, 8770, 8870, 8970 i wiele innych jak by ktos potrzebowal moj e-mail rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levus    0

Witam:

Czy ktoś posiada może instrukcję obsługi do lejka lub katalog gdyż jest mi to bardzo potrzebne. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

WITAM

 

Posiadam instrukcje obsługi do ciągnikow John Deere 4055, 4255, 4455, 4755, 4955, 6510, 6610, 6810, 6910 New Holland Seria G oraz 8670, 8770, 8870, 8970, Fendt, Deutz-Fahr, Case, MF i wiele innych w jezyku niemieckim jak by ktos potrzebował mój e-meil rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Sorka że schodzę z tematu ale potrzebuje instrukcje obsługi w języku polskim do Opla zafiry najlepiej w wersji elektronicznej. Posiadających owa instrukcje proszę o kontakt ze mną na pw lub gg ( w profilu )

 

To by było tyle z OT ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

mam książkę obsługi i katalog części do ursusa c 330. Tylko musiałbym to zeskanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0
Mam skan instrukcji obsługi MTZ 82

Jeśli ktoś chce to proszę o podanie adresu meila ;)

 

 

"Przemo0" jeśli możesz to przeslij mi na : fhuomega@op.pl będę bardzo wdzięczny za instrukcje do mtz-a 82


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

jakbys wysylal daj i mi xsc924@gmial.com do mtz-ta oczywicie


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Instrukcja do Class Rolland 255,

 

 

 

poszukuje instrukcji to w.w. parasy zwijającej


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuusz5    0
potrzebuje instrukcje obsługi w języku polskim do Opla zafiry najlepiej w wersji elektronicznej

"sam naprawiam opel astra II i zafira" interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Ja mam katalog części do Prasy Hesston Fiatagri. te presy zazwyczaj kupowane w Polsce używane nie mają katalogu ale ja dałem sobie zrobić i facet od Osadkowskiego wszystko mi wydrukował.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

potrzebował bym instrukcje do c-360 3P i instrukcje napraw i katalog części tak samo do c-330M jak by ktoś maił to niech wyśle na mail waldek415@op.pl albo niech pisze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian30    0

Witam

 

Jeśli ktoś ma katalogi napraw i instrukcje obsługi tych Ursusów (C-330, C-330M, C-360) to będę wdzięczny jak wyśle na ten adres izesh@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrezeS92    25

Witam!! Potrzebuję Instrukcji obsługi bądź katalog części do Cyklop T-214. Jest mi bardzo potrzebna i mogę liczyć tylko na Was!! Proszę o odpowiedź na e-mail: miszczodiz@wp.pl

Będę BARDZO wdzięczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

Witam

Sprzedam Tabele Wysiewu Amazone

Do siewników D8E, D8 SUPER, D8 SPECJAL, AD8, AD SPECJAL, AD 2, RPAD 2

Oraz instrukcje obslugi Amazone AD 2

Wszystko jest w jezyku niemieckim

 

moj e-mail: rkrystian@interia.eu lub gg 10024523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj