Ulan

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrkrk25    79
Mam skan instrukcji obsługi MTZ 82

Jeśli ktoś chce to proszę o podanie adresu meila ;)

 

jeśli jest w języku polskim to ja bym poprosił

 

piotr_krukowski1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus78    0

@PrzemoO

 

Ja również bym poprosił, jeśli można...chodzi mi o MTZ

 

markus16w@o2.pl

 

I z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ma ktoś instrukcję do U1614 mógłby ktoś wysłać mi na e-maila oto on paweleko1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

a ja mam instrukcje od 4514 i katalog czesci do 4514 tylko tyle ze nie w wersji elektronicznej jak cos to ksero i wysłac moge ale to sporo wyjdzie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzo    0

Ja potrzebuje instrukcje obsługi i katalog części do Clasa Consula. Mogę zapłacić. Prosze o kontakt gg: 11543406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

@PrzemoO jak możesz to podeślij mi tę instrukcję do Mtz 82 tu masz mój adres skorpions87@wp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam ;):D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

potrzebuje katalogu części i napraw do 3512 w pdf. albo skan strony na której jest dokładnie opisane jak ustawić sprzęgło. Wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

Serdeczne podziękowania dla PrzemoO za instrukcję do Mtz-a a gdyby ktoś chciał to posiadam:

-Instrukcja użytkowania obsługi katalog części Ladowacz zawieszany chwytakowy T-274 TROLL 350

-Instrukcja obsługi Ursus c-330m

-Instrukcja obsługi i katalog części Kopaczka półzawieszana przenośnikowa do ziemniaków Z609/0-2,Z609/2,Z609/4

Jest tylko mały problem !!!!!!!!! ;):D nie posiadam skanera !!!!!!!! może aparatem spróbuje zrobić jakby coś to walić na gadu gadu Pozdrawiam gorąco !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0
Panowie nie ma sprawy po to tu jesteśmy aby sobie pomagać :rolleyes:

 

 

kolego masz katalog części do U 3512

potrzebuje pilnie tej książeczki masz może do sprzedania?

powiedz cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29
kolego masz katalog części do U 3512

potrzebuje pilnie tej książeczki masz może do sprzedania?

powiedz cene

Wyślij meila do Ulana jego adres: Comp4ct@wp.pl

Ale z tego co się orientuje to za friko go nie dostaniesz ja mam tylko to co prędzej wymieniłem plus katalog i instrukcje do 224/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie mam pewien pomysł, wszyscy na tym skorzystaja przeslijcie mi te wasze instrukcje obsługi katalogi itd , ja wrzuce je na jakis serwer potem podam na forum ich linki i wszyscy będa mogli pobrac kiedy tylko beda mieli ochote bez proszenia o wysłanie itp. TO MOJA POCZTA piwko35@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

moja rada dla was jesli wam zalezy na jakims katalogu jedzice do serwisu gdzie maja duzo czesci zamienny i oni maja katalogi i mozna sie dogadac pozyczyc w w jeden dzien odkserwoac tak jest najtaniej a pepir zostaje:)


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam informacje obsługi ciągników MASSEY FERGUSON 3635, 3645, 3655, 3660, 3670, 3690

 

W obsłudze znajdują się miedzy innymi:

-Index alfabetyczny

-Wprowadzenie

-Środki bezpieczeństwa

-Numery seryjne

-Specyfikacja

-instrumenty i Obsługa

-Konserwacja i ustawiania

-Wyposażenie dodatkowe i opcje


U-R-S-U-S C330 ---WSZECHMOCNY I NIE ZAWODNY

MOJE FILMY <<<http://pl.youtube.com/user/222rolnik>>>

MOJE GALLERY <<<http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-user2482.html>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

masz to w formie elektronicznej, T0 wrzuć je na serwer jakiś i daj link to sobie ludzie sciagna


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A masz w tej instrukcji opis komputera Electronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To pewnie mamy takie same instrukcje <_<. W mojej też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj