Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Mam pytanie czy wie ktoś co oznacza błąd 34 w deutz fahr agroplus 100 albo ma rozpiske z błedami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Jeżeli to ta sama skrzynia co w agrotronie, to błąd 34 oznacza że iż linia sterowania solenoidem Y3 ma zwarcie do masy. U mnie  większość problemów z błędami rozwiązuje spryskanie kostek połączeniowych preparatem do styków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moze byc zwarcia bo ciągnik by nie jezdził a wszystko jest ok tylko od czasu do czasu nie przerzuca rewers. Musze go zgasic i odpalic i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Większość błędów w tym ciągniku jest interpretowana jako zwarcie do plusa albo do masy. U mnie kiedyś wyskakiwały codziennie jakieś błędy, za każdym razem inny numer. Porozpinałem całą instalacje i spryskałem preparatem do korozji konektorowej i już pół roku spokoju. Szczególnie te gniazda gdzie instalacja wchodzi do kabiny, u mnie jest to z tyłu po prawej stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saper95    0

Witam

 Mam deutz fahr agrotron 150 mk3. Gdy wrzucam bieg wyskakuje mi błąd 66 i ciągnik nie jedzie, wie ktoś co to za błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saper95    0

Musi to być zwarcie na kablach, czy może to być wina bezpośrednio czujnika? bo jak dociskam kostkę na czujniku(tym przy pedale sprzęgła) to jest dość luźna i błąd zmienia się z 66 na 65 lub 15.

 

 

Edytowano przez Saper95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Może być gdzieś instalacja przetarta albo nie łączyć i stąd te problemy. U mnie się przetarły kable przy kierownicy, te od dźwigni rewersu i też błędy czujnika sprzęgła wysypywało. Nawet serwisant tego nie ogarnął. Sprawdź wszystkie kable i spryskaj jakimś preparatem do połączeń elektrycznych wszystkie kostki, u mnie to rozwiązuje 99% wszelkich problemów z błędami

błąd 15.jpg

błąd 65.jpg

błąd 66.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saper95    0

Ok dzięki. Mi ten błąd wyskoczył po umyciu ciągnika(starałem się nie myć przy kablach), więc u mnie problem będzie raczej na zewnątrz. Większość  złączek oczyściłem, ale nadal wyskakuje, muszę jeszcze dobrze kable przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzboy    47

Witam czy posiada ktoś instrukcję napraw czy katalog do deutz fahr agrotron k420. 

Bo nie mogę zlokalizować czujnika od cisnienia skrzyni biegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pisz w 3 postach pytając o to samo ;)  przed chwilą odpowiedziałem ci w jednym.


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzboy    47

Ok wczoraj pisałem .

A mam pytanie jeszcze czy po odpieciu tego czujnika z wtyczki . Nadal powinien  komunikat na centralce się pokazywać.  

Bo kupiłem nowy czujnik A chciałem się upewnić że to napewno ten czujnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komunikatu nie będzie w momencie podłączenia sprawnego czujnika i uruchomienia silnika o ile masz ciśnienie na skrzyni


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj