Polecane posty

wojcienty    1

witam, mam problem z prasą, na początku ładnie zbiera słomę ale po chwili przestaje i się zabija prasa nie formuje beli i słomę wybija górą, prasa ma aparat do obwiązywania siatką, pomoże ktoś ?

IMG_20200523_065404.jpg

IMG_20200523_065339.jpg

massey235    80

O kuwa, sipma przy tym to cudo.

Nigdy niezrozumiem ludzi co kupują takie wynalazki toż to jak w banku że będą problemy 

peewee1984    47

Kiedys mialem nh 835 i tam tez byl problem z rozpoczęciem balota. Pomoglo dospawanie drutow zbrojeniowych do tego najwiekszego walca. Wrzuć zdjecia jak wyglada komora w środku 

Wiadomość z agroFakt.pl

wojcienty    1

w tym modelu nie ma walców, w podłodze są łańcuchy jak bd miał jak zrobię zdjęcie z komory

peewee1984    47

Znalazlem zdjecie w necie, faktycznie dziwnie to wyglada. A te lancuchy w podlodze dzialaja? Cos musi naprdzac belke zanim nabierze ksztaltu na tyle zeby ja mogly lancuchy obracac. W tej prasie tez przy podniesieniu komory lancuchy zmieniaja kierunek obrotow zeby belke wypchnac? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez remus2893
      Witam na którym otworze w prasie hesston 5540 można ustawić największy zgniot beli i jak powinny być naciągnięte sprężyny z drugiego zdjecia.

• Przez pawel_rawa
      Witam potrzebuje poszukuje kogos kto pasiada prase new holland 5950 z owijaniem siatką. Chce kupic taka prase i ma ona aprat do owijania siatka ale mi wyglada on na niekompletny a poprzedni wlasciciel nigdy nie uzywal siatki a nawet nie probowal uzywac. Silownik dziala te wszystkie mechanizmy tez a ja nie wiem jak tam zalozyc siatke
    • Przez marian20
      Witam

Poszukuję opinie na temat tej prasy. Założyłem oddzielny temat na prasoowijarkę z tego modelu jednak nie ma żadnego odzewu. Dlatego pytam chociaż o prasę. Jak się sprawdziła w waszych gospodarstwach? Jak dogniata bele? Z jaką prędkością roboczą przeważnie nimi pracujecie? Awaryjność itd.

Bardzo proszę o pomoc bo pilnie poszukuję opinii na temat tej prasy i prasoowijarki
    • Przez PiotrJanicki
      witam posiada ktoś z was prese new Holland 644? wie ktoś jak założyć sznurek? proszę o pomoc
    • Przez Biznesmen951
      Witam. Mam zamiar kupić prasę. Myślałem nad sipma 279 ale cena trochę odstraszajaca. Mam na oku hesston 5650 za 6 tyś zł. Mam pytanie na co zwrócić uwagę przy kupnie? Jak wygląda dostępność części? Czy będzie dobra do c 360? Mam do prasowania około 200 bel słomy i siana rocznie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj