Poker1904

Zmarznięte ziemniaki

Polecane posty

Poker1904    0

Mam pytanie. Ostatniej nocy wystąpiły u mnie przymrozki przez co głównie ucierpiała wczesna odmiana ziemniaka w późnych tylko gdzie nie gdzie. I moje pytanie brzmi czy Jeśli bym zastosował zabieg nawożenia nawozem fosforowym do listnie to czy to by choć trochę im pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek23111    330

Zrobi się ciepło to odrosną, za tydzień się zazielenią, a za 2 nie będzie śladu po przymrozku. Przecież ziemniak ma bulwę z której bierze składniki do życia, a druga sprawa ile tego fosforu trafi na liście ziemniaka, a ile na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianmatys
      Kupie nie dużą ilość sadzeniaka Owacji lub ewentualnie jadalny.
    • Przez ozzy321
      Panowie zawsze robię kopiec na cześć ziemniakow tak jak robił to mój dziadek i tata rozkładając słomę i przysypując ziemią. Chodzi mi po głowie ażeby na uformowany kopiec zamiast rozkładać luźna słomę i przysypywac ziemia poukładać kostki z prasy i przykryć to plandeka. Praktykował ktoś takie rozwiązanie?
    • Przez pasio
      Witam!!
       
      Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez kamil456748
      Witam, poszukuje opinii o wagoworkownicy półautomatycznej do warzyw firmy MAVARK. Jest tutaj może użytkownik tej maszyny? Cena ok. 15k jest dość atrakcyjna a pracę na pewno ułatwiła by taka maszyna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj