memphis1205

Pielnik-obsypnik

Polecane posty

memphis1205    8

Mam maly problem z pielnikiem. Otoz przy obredlaniu ziemniakow pracuje dobrze, ale jak chce obsypac to srodkowy zazwyczaj nie obsypuje normalnie tylko dziobem karczy w ziemie. Czym to jest spowodowane? Mam tak od kad kupilem pielnik. 

memphis1205    8

Wszystkie sa opuszczone na taka sama glebokosc. A tylko jeden karczy dziobem.. Czy to nie czasem wada fabryczna? 

Mial ktos tak kiedys?

Wiadomość z agroFakt.pl

Pafnucy    1871
Napisano (edytowany)

Ty masz pole pokarczone a nie redelka. 

Za dopłatą mogę się z tobą zamienić. Moje nie kaczą. 

Edytowano przez Pafnucy

memphis1205    8

To bez sensu pisze? Opisuje swoj problem. Moge filmik nagrac jak bede redlil. To zobaczycie o co chodzi.

andrzej8706    2

Wszystkie sekcje patrzą równo tzn patrząc z boku czy są w jednej linii i czy wszystkie sprężyny są jednakowo napięte 

Pafnucy    1871
6 godzin temu, memphis1205 napisał:

To bez sensu pisze? Opisuje swoj problem. Moge filmik nagrac jak bede redlil. To zobaczycie o co chodzi.

Dawaj. Chętnie pomogę. 

Pafnucy    1871
2 godziny temu, andrzej8706 napisał:

Wszystkie sekcje patrzą równo

O cie wój .Tyle lat radełka mam , a nie wiedziałem że sekcje mam . Tam komputera gdzie ni ma ? :ph34r:

Pafnucy    1871

No ja tera czekam na film . No co poszło nie tak ??

memphis1205    8

Jak bedzie mozna wjechac w pole to sprobuje przelozyc obsypniki do przodu zamiast radliczki. Ciekawe czy to cos pomoze..

Pafnucy    1871
Napisano (edytowany)

Ktore to które? Wystarczy dać głebiej te co za płytko i nie szukać wad konstrukcyjnych. 

Masz ten film?

Edytowano przez Pafnucy

dsbh    163

A na prostym terenie- asfalt, kostka na przykład radlice przylegają równo do podłoża ?

dsbh    163

Takie masz.

5565f7a54edb838fca9d6c7f8856Zdjęcie poglądowe.

Zamienił bym miejscami  tak aby to które się zawiesza było na zewnątrz i próbował wyregulować.

Pafnucy    1871

Sprężyna trzyma ? A może na tych śrubach za mało luzu ?

1 godzinę temu, memphis1205 napisał:

czasem jak opuszczalem na kostce to jeden musialem reka na dol pchnac zeby spadl na ziemie..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      witam , chciałbym się dowiedzieć czegoś o grimme LK 650 . Chodzi mi o to czy ten kombajn jest wydajniejszy od Anny i czy bedzie chodzić z Ursusem C-360 .
    • Przez włodek
      Cześć,
      Sory że kolejny temat o Annie ale muszę jeszcze jedną rzecz zmienić i szukam jakiegoś sprytnego sposobu na zrobienie tego. Mam aktualnie podniesiony zasobnik na najwyższy poziom bo poprzedni właściciel miał przyczepu dwuburtowe. Ja mam jednoburtowe i przez kilka lat tak ten kombajn użytkowałem ale szkoda bo się ziemniaki obijają. Dlatego chcę opuścić ten kosz na niższy poziom, na to drugie oczko ale podejrzewam że on waży grubo ponad tonę i zastanawiam się jak to zrobić, jak go złapać aby później go opuścić i zblokować na podporach. 
    • Przez Janek54321
      Dziś w nocy prognozują przymrozki od godziny 1 do 4 ma być 0st. od 4 , -1 a od 5, -2. później ma byc na + .Mam 2 ha ziemniaków krzaki po 15 cm. Czy taki przymrozek je wykończy, czy pryskanie wodą o 4 rano coś pomoże. Dzięki za odpowiedzi. 
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez włodek
      Cześć,
      Czy ma ktoś z Was zdjęcie, bo nie mogę nigdzie znaleźć, gdzie oryginalnie zamontowany był sygnał dźwiękowy w kombajnie ziemniaczanym Anna Z644? Zadaszyłem ją dziś bo czasem trzeba kopać w deszcz. Teraz przynajmniej nie będzie leciało na głowę ale niestety, coś za coś, zrobiłem zadaszenia ale straciłem praktycznie zupełnie widok na koło totolotka i na taśmę dlatego muszę ożywić ten sygnał koniecznie aby osoby przebierające dały mi w razie czego znać że coś się dzieje. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj