News
panmino

Kto ma katalog części Pronar 82tsa? Potrzebuję kilku zdjęć

Polecane posty

panmino    19
Napisano (edytowany)

Czołem,

potrzebuję zdjęcia lub skan stron katalogu części Pronara obejmującego układ załączania sprzęgła w wersji z pompą. Planuję przerobić swojego Belarusa na cos podobnego :)

Edytowano przez panmino

panmino    19

Kilka stron potrzebuję, wyraźnie napisałem. Jakbym chciał cały, to bym kupił, znaleźć potrafię...

Wiadomość z agroFakt.pl

panmino    19

Chodzi o to, żebym mógł się dowiedzieć, jaki jest schemat układu wspomagania sprzęgła, do czego te węże podłączyć. Czy jest coś na ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil2020
      Witam, mam problem z pronarem 82sa. Silnik po remoncie (nowe tuleje, tłoki,panewki,wtryski,głowica po regeneracji). Po odpaleniu kopci na siwo (biało-szaro-błękitny kolor) co powoduje to kopcenie?
    • Przez Cheesburger
      Pomozcie.
      Wskaznik wskazuje zero mimo pelnego baku. Po dodaniu gazu wskazowka drzy. Podczas jazdy na nierownosciach wskazowka podskakuje i cos na sekunde wskazuje po czym opada na zero.
      Gdzie szukac?
    • Przez MichałFurmanek
      Jakie stabilizatory cięgieł polecacie do pronarka 82?

• Przez tdtd2
      Witam,
      Rozpoławiam ciągnik pronar 1025a i nie wiem jak ustawić tarcze sprzęgłowe, pilnie potrzebuję odpowiedzi!
    • Przez antek84
      Cześć.  Mam propozycję by w  tym wątku wrzucać rozwiązania likwidacji drobnych wycieków. Może zacznę.  Mam wyciek, ten ze zdjęcia.  Czy ktoś rozbierał tą obudowę? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj