News
panmino

Kto ma katalog części Pronar 82tsa? Potrzebuję kilku zdjęć

Polecane posty

panmino    8
Napisano (edytowany)

Czołem,

potrzebuję zdjęcia lub skan stron katalogu części Pronara obejmującego układ załączania sprzęgła w wersji z pompą. Planuję przerobić swojego Belarusa na cos podobnego :)

Edytowano przez panmino

panmino    8

Kilka stron potrzebuję, wyraźnie napisałem. Jakbym chciał cały, to bym kupił, znaleźć potrafię...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojteczek
      Witam. Mam problem z hamulcami w pronarze. Kupiłem go jesienią 2019 roku z hamulcami nie nadającymi się do jazdy. Jak tylko dotknąłem hamulca koła odrazu się blokowały. Oddałem go do warsztatu i okazało się że tarcze i bebny były założone nie od tego modelu. Zamontowali wszystko tak jak miało być, nowe bebny tarcze nisko cierne i było ok. Może o 10mth zaczelo mi znowu blokować prawe Koło. Co z tym zrobić?jakie się zablokuje to muszę cofnąć żeby puściło.
    • Przez Rolnik551
      Witam jeśli nie dam gazu do oporu nie odpali będzie kręcił ok.15 sek I dopiero coś łapie myślałem że lewe powietrze łapie filtr paliwa wymieniona również pompka zasilająca I nadal to samo najgorzej jest z rana jak z nocy postoi to odpali zgaśnie I po ponownym odpaleniu dopiero złapie 
      Nic nie zmienia nawet to jak na rozgrzanym go zgasze I od razu chce odpalić pedal do końca I pali na dotyk co to może być?
    • Przez Mikołaj
      Witam problem jest z podnośnikiem gdy mam podpięty np pług do podnośnik drga podskakuje a gdy zgasze ciągnik to opandnie, 
    • Przez rokosowiak
      Witam
      Mam mały problem żeby ściągnąć łożyska wyciskowe w ciągniku Pronar 5135, nie widać żadnego zabezpieczenia które by to trzymało . Wie ktoś jak to ściągnąć ?  Czy po prosty ciągnąć ściągaczem ?

• Przez luki987654321
      Witam mam taki problem ze po włączeniu ogrzewania świecą się kierunki a po wciśnięciu pedału hamulca świeci się światło stopu razem z kierunkami czym to może być spowodowane?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj